«Fashion Day» в Полтаві

Найбільша подія у світі моди міста цього разу пройшла у Relax Park Verholy. На гостей очікували модні покази 24  українських дизайнерів. Якими образами дивували модельєри, бачила наша знімальна група.

Fashion Day – це нове бачення дизайнерів, експериментальні образи та, звісно, мода. Таке свято стилю у Полтаві проводиться вже вдруге. Цього разу – на базі Relax Park Verholy.

Ладик Костандян, організатор Fashion Day

- Все відбувається зараз на висоті, і ми дуже щасливі, що у нас шалена кількість різних гостей з різних міст України – це Харків, Дніпро і Київ. У нас дуже багато посмішок, багато класний фітбеків, цікавих співробітництв, які виникли на території Fashion Weekend Verholy.

У Полтава в Fashion Day взяло участь 24 дизайнера з усієї України. Кожен продемонстрував свою нову літню колекцію одягу. 

Юлія Хаврель, журналіст 

- Табу чорному. В колекції цього дизайнера він під забороною. Головний посил її одягу – жіночність та ніжність.

Аліна Путівцева, дизайнер

- Мені б хотілося показати дівчаткам, дівчатам, жінкам, що жіночною можна бути не тільки на каблуках, а й в кросівках. У нас в колекціях дуже багато виробів в стилі кежуал: джинси, спортивні костюми, кросівки. Це все те, що дівчина може носити кожен день.

Під час модного показу організатори останнього спільно з модельєрами провели аукціон. Всі бажаючі могли придбати одну з брендових речей. Всі зібрані кошти передадуть на лікування Єгора Бесараба. 

Олена Яцик, взяла участь у благодійності 

- Придбала таку сукню гарну. Цілий день на неї придивлялась і думаю, потім зайду в магазин куплю. Коли я чую про допомогу, я завжди стараюсь бути чуйною в цьому плані, і тут вирішила зробити собі приємне і обов'язково, щоб ці кошти пішли дійсно на благо.

Арівік Арзуманова завітала на свято моди з Києва. Зізнається: показ не залишив байдужим, багато образів запозичить у свій гардероб. 

Арівік Арзуманова, відвідала Полтава Fashion Day 

- Я бачу, що event розвивається. З року в рік стає краще, якісніше, красивіше. Бачу людей, котрі одягаються красиво, приводять себе в порядок. Тобто, виходять в цей вечір, аби провести його цікаво.

Наступний Fashion Day, говорять організатори, у Полтаві пройде вже восени. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію