11 бізнес-планів підприємців отримали погодження

Тепер «бізнесмени» отримають фінансову допомогу у розмірі понад 700 тисяч гривень на реалізацію задуманого. Діяльність втілюється у рамках соціального пілотного проекту «Рука допомоги». Проект забезпечить роботою малозабезпечені родини та внутрішньо переміщених осіб, а ще – покликаний збільшити дохід у місцеві бюджети.

На Полтавщині підприємці реалізують власні справи. Сфери започаткованої власної справи – різноманітні. Серед основних – надання послуг, виробництво та сільське господарство. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- У Полтавській області немає суб'єктів підприємницької діяльності, які займаються торгівлею. Добре це, чи погано? Ви знаєте, добре. Тому що, як ми знаємо, ніша торгівлі вже заповнена, і мати там прибутки досить складно.

Фінансова допомога для учасників пілотного проекту «Рука допомоги» надається шляхом оплати рахунків на придбання обладнання та матеріалів. Середній розмір такої допомоги становить понад 70 тисяч гривень. 

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Можемо надавати матеріальну допомогу нашим роботодавцям, які можуть організувати додаткові робочі місця. Таких заяв уже 11 на пів мільйона гривень. А нашим підприємцям, там 40 з гаком підприємця, ми допомогли порядком 2,5 мільйони гривень виділено зворотньої допомоги.

Участь у пілотному проекті беруть 3 області: Харківська, Львівська та Полтавська. І позитивна динаміка є, наголошує директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- До пілотного проекту залучено понад 1600 осіб. Позитивні результати працевлаштування - 400 осіб, 400 - громадські роботи, 40 учасників, які отримали фінансову допомогу. І уже 11 роботодавців також отримали фінансову допомогу, і вони створять 22 робочі місця.

Учасником проекту стали понад 4 тисячі людей з числа малозабезпечених та внутрішньо переміщених. Із них 160 уже отримали фінансову допомогу та стали підприємцями. 

Інна Шинкаренко, координатор проекту «Рука допомоги»

- Люди довели, що вони готові брати свою долю в свої руки: відповідати за себе та своїх близьких. І багато хто потребує лише дієвого сприяння до працевлаштування, хтось повертається на ринок праці дуже обережно – через участь у громадських роботах, але хтось дуже кардинально змінює своє життя.

Згідно з цим проектом, уже 32 особам проведено закупку обладнання та матеріалів, а ще сімом прийняли рішення щодо надання фінансів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію