Державні службовці відвідали Краєзнавчий музей

Такий подарунок дістався їм на честь відзначення 100-річчя державної служби в Україні. Екскурсія, відзнака та привітання чекали на гостей від музейників. Частина службовців мала можливість прогулятися одним з головних музеїв міста чи не вперше у своєму «дорослому» житті.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації зізнається, що у Краєзнавчому музеї буває достатньо часто, але щоразу знаходить щось нове. З нею погоджуються і колеги. Цього дня вони завітали до музею, щоб не лише дізнатися щось нове, а й відзначити професійне свято. В Україні – 100-річчя державної служби.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Урочистості з приводу святкування 100-річчя тривають вже протягом тижня. Ми мали прекрасний екскурс в історію, який організували нам робітники Полтавського архіву. Ми спілкувалися з науковцями, які підготували, відповідно, історичні дані з інших країн, як державна служба, коли вона була створена в інших країнах.

Екскурсію найпопулярнішими та найцікавішими залами для працівників державної служби провели і в Краєзнавчому музеї. 

Ганна Барська, співробітник Полтавського Краєзнавчого музею ім.В.Кричевського

- Я провела їм екскурсію по кімнаті унікальних експонатів, по археологічній виставці, яку привезли наші польські колеги, та по розділу експозиції «Полтавщина у ХІХ – на початку ХХ століття».

Музейники також говорять, що особливу увагу звертали на експонати, які стосуються державотворення та державної служби в Україні. А у музеї таких немало.

Олександр Супруненко, директор Полтавського Краєзнавчого музею ім.В.Кричевського

- Саме у цьому будинку, звідки виходили ідеї перших законів з цього приводу, адже Полтавське земство було досить представлено в Уряді Скоропадського, і починалися деякі ідеї створення служб і всього іншого. Тому вирішено було дійсно запросити державних службовців сьогодні на своєрідний цикл екскурсій.

Ще однією метою проведення заходу є налагодження додаткових зв'язків між музеєм та департаментами Полтавської обласної державної адміністрації. Ініціатором заходу виступив Департамент культури і туризму.

Стрічка новин