У Полтаві зі шкільним життям попрощались 1285 одинадцятикласників

Позаду – ЗНО та екзамени, попереду – вступ до омріяних вузів та доросле життя. Серед випускників – чимало відмінників. Саме таких днями запросили до палацу дозвілля «Листопад» на вручення золотих та срібних медалей. Найбільше «медалістів» цьогоріч – серед учнів гімназії №33.

Традиційне міське свято вручення золотих та срібних медалей випускникам зібрало у залі 91 відмінника та їх батьків. На вході до палацу дозвілля випускників зустрічає духовий оркестр «Полтава», а у залі – вітання та подарунки. На церемонію завітав і міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Це велика подія для батьків, це велика подія для вчителів, і це велика подія для мене особисто як для міського голови. Тому що я думаю, всі прекрасно знають, як я намагаюся підтримати наших учнів, які навчаються у загальноосвітніх школах. Понад 250 учнів отримують стипендію міського голови, які навчаються найкраще. Це, мабуть, невеличкі кошти, але вони стимулюють до якихось звершень.

Цього року в очільника міста – одразу 2 ролі: міського голови та батька, чий син – серед нагороджених відзнакою. Сергій отримує срібну медаль, та це – не головне. Вже у найближчому майбутньому юнак планує розпочати навчання лікарській справі.

Сергій Мамай, отримує срібну медаль

- Взагалі я дуже вражений сьогоднішнім святом, це по-справжньому нова сходинка у моєму житті. Щодо складнощів у навчанні, то якщо починати вчитися з першого класу і робити це все систематично, то ніяких складнощів немає.

Хвилювання не залишає й інших випускників. Всього цього року навчання у школі завершилося для 1285 одинадцятикласників. Серед останніх – і Сергій Стародумов.

Сергій Стародумов, отримує золоту медаль

- Емоції неперевершені. Дуже гарно стояти на цій сцені, дуже приємно знати, що ти, мабуть, – один з найкращих у цьому місті, це дуже гарні емоції.

Цілком очікувана нагорода і для Анастасії Радько. Дівчина впевнена: для неї цей день щасливий, проте, у батьків на очах сльози.

Анастасія Радько, отримує золоту медаль

- Я йшла до цієї золотої медалі з першого класу. У мене були похвальні листи в усіх класах, окрім п'ятого. Я сумлінно працювала весь цей рік для успішної здачі ЗНО, і мені це абсолютно вдалося. Я щаслива отримати цю медаль.

Мама Насті ділиться секретами виховання дитини «на золоту медаль».

Олеся Радько, мама медалістки

- Є секрети – це величезний труд. Дуже багато часу проводили, займалися з репетиторами. Вечорами ми вдома практично не бували, але, як життя показало, воно все пішло на користь нашій дитині. Сьогодні свято нам дуже сподобалось. Трішки наплакалися. А медаль цю ми очікували.

Подяки отримали і керівники закладів, чиї випускники отримали медалі. Найбільше таких – у школі №33. Там – 14 медалістів: 9 золотих медалей та 5 срібних. Кожен медаліст у подарунок від міської влади отримав Power Bank.

Стрічка новин