На Полтавщині змагатимуться у Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу»

Протягом червня-серпня проводитимуть обласні відбірні змагання, за результатами яких сформують команди, що представлятимуть регіони на завершальному етапі спартакіади.

В Україні стартував перший етап VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

Спартакіада для людей з особливими потребами стала не просто однією з форм соціальної реабілітації потерпілих, яку проводить Фонд соціального страхування України. Цей соціальний проект став масштабним спортивним заходом, що пропагує здоровий спосіб життя серед тих, хто втратив здоров’я в процесі трудової діяльності, але не втратив силу духу й віри в майбутнє.

Місія проекту – залучити якомога більшу кількість осіб з інвалідністю, потерпілих на виробництві до активного громадського життя.

Протягом червня-серпня 2018 року проводитимуться обласні відбірні змагання, за результатами яких будуть сформовані команди, що представлятимуть регіони на завершальному етапі спартакіади. Зокрема, змагання проводитимуться з таких видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи, із залученням учасників незалежно від віку та статі.

Обласна спартакіада буде на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у селі Головач Полтавського району в серпні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію