У Лубенському та Гадяцькому районах виявили незаконні посіви конопель

У Лубенському та Гадяцькому районах виявили незаконні посіви конопель

У двох районах Полтавщини поліція виявила незаконні посіви конопель.

Гадяцький район:

У ході обшуку господарства 40-річного жителя одного із сіл району правоохоронці виявили та вилучили більше 560 рослин, схожих на рослини конопель. Речові докази вилучено та направлено для проведення експертизи.

Лубенський район:

Під час обшуку на території подвір’я, що належить 46 – річному місцевому жителю, поліція вилучили близько 600 рослин, схожих на коноплі. Результати експертизи надали підтвердження тому, що дані рослини являються рослинами конопель.

За всіма фактами відкрили кримінальні провадження за статтею 310 КК України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Нагадуємо, на Полтавщині, як і по усій країні, триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак». Поліцейські постійно вживають заходів з протидії наркозлочинності, а у цей період особливу увагу приділяють виявленню та знищенню незаконних посівів маку і конопель.

"Шановні громадяни! Якщо ви володієте інформацією щодо фактів вирощування нарковмісних рослин, повідомляйте до чергових частин територіальних відділів та відділень поліції або 102", - наголошують у поліції.

Стрічка новин