Відео про Полтаву та полтавців

У центрі громадського моніторингу «Погляд» підбили підсумки конкурсу мобільного відео «Мій відеопогляд на Полтаву». Тривалість до двох хвилин та соціальна тематика – основні вимоги до робіт. Майже місяць онлайн-голосування та перегляд професійним журі вирішили долю конкурсантів.

Із 22 травня в офісі громадської організації «Центр громадського моніторингу «Погляд» та на Студії «Місто» приймали відеороботи полтавців. Журі та глядачам належало обрати переможців у двох номінаціях – «Робимо місто затишним» та «Я живу у Полтаві». Засновники конкурсу запевняють: це – перша у Полтаві спроба за допомогою мобільного відео привернути увагу до проблем міста, спонукати полтавців до добрих справ. І це їм вдалося. 

Анна Корнієнко, блогер, член журі конкурсу

- Я дуже радію з цього соціального проекту, своїм прикладом ми зробили заклик до дії. Дуже багато моїх знайомих долучилися до цієї акції, але вони з сором'язливих, тому вони не захотіли брати участь у конкурсі і показувати свої роботи. Але все ж цим прикладом зробили це місто кращим.

Відомий у Полтаві та Україні відеооператор Михайло Мікензін був серед членів журі. Він стверджує: під час оцінювання робіт особливу увагу звертали на задум сюжету.

Михайло Мікензін, відеооператор, член журі конкурсу

- Всі учасники не погані, хороші юнаки та дівчата. Як завжди, є хтось гірше, є хтось краще, є куди рости, і це дає привід для радості. Є роботи, які вже на доброму рівні. Ще я вважаю, що всі були у практично рівних умовах більш-менш. Мені дуже сподобалось.

Кожен із учасників конкурсу отримав не лише позитивні емоції від участі у творчих змаганнях, а й цінні подарунки та нагороди. Окрім того, двоє з них стажуватимуться на телеканалі «Місто». Зокрема, переможець номінації «Я живу у Полтаві» Максим Діденко мріє стати режисером. Тож практика для нього має стати цікавою і корисною.

Максим Діденко, переможець у номінації «Я живу у Полтаві»

- Про конкурс я дізнався з минулого конкурсу, там я також брав участь, але то був конкурс фотографії. А тема прийшла тому, що я сам велосипедист, і мій друг ще більший велосипедист. Тому я захотів про нього зняти.

У номінації «Робимо місто затишним» перемогла Наталія Дишлевич, котра разом із родиною прибрала біля дороги. Основний же приз та Гран-прі конкурсу здобула Юлія Андреєва. Вона зняла ролик спільно з вихованцями дитячого садочку.

Юлія Андрєєва, переможниця конкурсу «Мій відеопогляд на Полтаву»

- Для нас це був більше такий релакс, відпочинок. Ми у такій ігровій формі донесли до них, що кожне мінімальне вкладення в те, щоб зробити наше місто краще, завжди буде оцінений, і зараз їх роботу оцінили, це їх велике досягнення.

Керівник «Центру громадського моніторингу «Погляд» Олександр Залужний зауважив: подібні конкурси дають можливість дізнатися більше про місто та побачити його очима звичайних полтавців.

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Ми сьогодні номінуємо і нагороджуємо учасників цього конкурсу. Надзвичайно цікаві роботи. Більш того, ми прийняли рішення провести і другий етап цього конкурсу, і залучити більше молоді, студентської молоді. Я думаю, що надзвичайно цікаві і роботи і погляди полтавців.

Поки що дату наступного конкурсу ще не оголошують. Втім, організатори впевнені: учасників має бути ще більше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію