Як на Полтавщині випускні вечори святкували?

У Кошманівському навчально-виховному комплексі Машівського району Полтавської області вирушило у доросле життя 12 учнів. Серед гостей, які вітали випускників, – і народний депутат України Артем Вітко. Він спеціально приїхав до своїх земляків на це свято, бо його коріння – саме з Кошманівки.

Вчорашні школярі, сьогодні – королі та королеви балу. Кошманівський навчально-виховний комплекс, що у Машівському районі, вже вшістдесят друге випускає своїх учнів у доросле самостійне життя. Цього разу їх 12. Директор школи Володимир Моцаренко розповідає: до випускного класу ходили вихованці не тільки з Кошманівки, а й з прилеглих сіл: Селещини, Миронівки та Богданівки. 

Володимир Моцаренко, директор Кошманівського НВК

- Взагалі, в мене це вже 38 випуск. І кожен випуск унікальний. Чому? Перш за все, всі випускники різні кожного року.

Випускники зізнаються: для них це, звісно, свято, але сумне. Перша їх асоціація зі школою – велика сім'я.

Ярослава Засенко, випускниця Кошманівського НВК

- Буду дуже сумувати за школою. Мені буде дуже не вистачати моїх друзів, однокласників. Буду дуже за всіма сумувати.

Артур Хорішко, випускник Кошманівського НВК 

- Що найбільше запам'яталось?

- Вихідки з друзями.

- Які? 

- Наприклад, перед уроком, за п'ять хвилин, підпалили відро з папером.

Класний керівник Марія Колодько ділиться: пустощі учнів – дрібниці. В пам'яті закарбувалось тільки найкраще. 

Марія Колодько, класний керівник

- Сьогодні для мене дуже важлива подія. Це мій перший випуск. Мої найкращі діти, яких я дуже люблю і яких я пам'ятатиму все своє життя.

Без батьківських сліз все ж таки не обійшлось. Останні зауважують: не помітили, як швидко пролетів час, і не збагнуть, коли їх діти подорослішали. 

Оксана Засенко, мати випускниці

- Справді, дуже хочеться плакати, дуже страшно зараз відпускати у самостійне життя. Дуже страшно. Але нічого, прорвемося.

Оксана Реп'ях, мати випускника 

- Знаєте, таке швидке биття серця. Це в мене школу закінчує син, дочка вже закінчила. Серце тремтить, голос тремтить, руки тремтять.

Вітали випускників і почесні гості: сільський голова, місцеві підприємці, священик та народний депутат України Артем Вітко. До Кошманівки він спеціально приїхав з Києва. Розповідає: це село для нього особливе. Кошманівка – батьківщина його прадіда Василя Вітка. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Дітки, завжди пам'ятайте, все залежить лише від вас. Я як політик, депутат буду все робить, щоб максимально покращити життя та комфорт цих людей.

Депутат привітав хлопців і дівчат не лише словами, а й цінними подарунками. Кожен випускник отримав сучасний смартфон. А школі Артем Вітко подарував ще й ноутбук.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію