«Втеча з мряки»

На персональній виставці Олекси Коби, яка пройшла у Галереї мистецтв, митець розповів, як подолати внутрішню порожнечу. Всього він представив 30 своїх робіт. Частину коштів із продажу, говорить автор, він передасть на соціальні ініціативи.

«Про метафізику емоцій та гармонію в собі» відбулась перша персональна виставка Олекси Коби. Його творчість, розповідає сам митець, почалась з повернення зі Сходу. Тоді все йому здавалось сірим та одноманітним, він закрився від усіх. Одного також самого, як і попередні, мрячно-мертво-емоційного ранку він придбав фарби і почав малювати. Виставку Олекса так і назвав: «Втеча з Мряки».

Олекса Коба, художник

- Дивіться, я не планував взагалі робити цю виставку. Ініціатором цієї виставки стала Саша Сиротенко від Команди Небайдужих. Я не хотів робити виставку. Я кажу: «Навіщо це мені, це моє особисте. Я просто малюю». А вона говорить: «Дивись, ти за допомогою цього знайшов вихід. Можливо, в когось вихід буде іншим, але твоя історія може допомогти».

Олександра Сиротенко розповідає: знайома з художником вже 6 років. Бачила всі його картини, від перших до останніх. 

Олександра Сиротенко, ініціатор виставки 

- Всі кошти, зібрані від продажу картин, ними буде розпоряджатися Олекса. Бо дуже багато коштів, бо дуже багато коштів потребує мистецтво, і кожна картина – це велика сума коштів. Тому він буде витрачати їх на різні соціальні ініціативи за власним бажанням.

Підтримати Олекса Кобу прийшли його найближчі: мати, дружина та племінниця. 

Мілана Бордакова, племінниця Олекси Коби 

- Я спершу просто не могла збагнути всю ту глибинь, яка прихована в цих переходах барв, в цих сплесках фантазії та почуттів. Та, якщо чесно, чим довше я придивляюсь до цих робіт, тим більше мені хочеться творити, хочеться дивитись на цей світ з усіх його сторін. Саме те, про що розказують його роботи. Необхідно приймати життя в усіх його аспектах.

Всього на експозиції представлено 30 робіт художника. Триватиме вона до 15 липня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію