За вагомий особистий внесок у спорудження об’єктів промислового, житлового та соціально-культурного призначення, розвиток виробництва будівельних матеріалів, значні досягнення у праці та з нагоди Дня

У 2007 підприємство планує ввести в експлуатацію житлові будинки загальною площею 42 тисячі квадратних метрів. До кінця року Полтава отримає ще 4 споруди.

Таку відзнаку «Кращої будівлі 2006 року в Україні» голова правління акціонерного товариства «Полтавтрансбуд» Олексій Ландар отримав з рук Президента держави за спорудженні будівлі по вулиці Жовтневій 50 - 52 в Полтаві. За радянських часів Олексій Михайлович був нагороджений двома орденами, рядом медалей. Нині він – заслужений будівельник України, а до професійного свята його удостоїли найвищої відзнаки – орденом «За заслуги» 1 ступеня. Уже з початку цього року «Полтавтрансбудом» споруджено об'єктів більше, ніж за весь минулий. У 2008-му планують закінчити останню чергу соматичного відділення обласної лікарні. Якщо виділять кошти, споруджуватимуть стаціонарне вдділення тубдиспансеру.

Будівлі «Полтавтрансбуд» вирізняються різноманітністю фасадів, забезпеченням жителів будинків усіма зручностями: поблизу помешкання споруджуватимуть стоянки, прилеглі території розчистять та реконструюють. Крім цього, усі будинки, зведені підприємством, належать до однієї житлово-експлуатаційної дільниці.

Щодо впровадження у будівництво сучасних технологій, то це, скоріше, не данина моді, а потреба, говорить Олексій Ландар. Якщо споруда має більш, ніж 14 поверхів, то для її зведення використовують каркасно-монолітне будівництво. У найближчих планах «Полтавтрансбуду» – і освоєння ряду майданчиків по вулицях Фрунзе та Красіна.

Стрічка новин