У Хоролі триває будівництво зупинок на автобусних маршрутах

Будівництво і обладнання зупинки на автобусному маршруті "Міжрегіональний центр" по вулиці Небесної Сотні міста Хорола (поблизу Хорольського районного військового комісаріату), знаходиться на завершальному етапі.

Це вже друга нова зупинка для громадського транспорту, яка встановлена за кошти місцевого бюджету на виконання міської Програми соціально-економічного розвитку міста Хорола на 2018 рік. Про це на своїй сторінці мер міста Сергій Волошин.

Окрім цього, поряд з новою зупинкою (навпроти магазину «Каштан»), в повному обсязі виконані роботи по капітальному ремонту зупинки з улаштуванням і розширенням проїзної частини у вигляді відкритої «кишені». Межу між тротуаром і новим асфальтовим покриттям зупинки облаштовано новим бордюрним каменем.

У планах заходів по забезпеченню облаштування та благоустрою зупинок громадського транспорту ще багато об’єктів на території міста, які потребують нагального реконструювання. 

"Стараємося рухатися в напрямку досягнення намічених цілей і задумів задля створення комфортних умов як для містян, так і для гостей", - зазначив Сергій Волишин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію