У Полтаві проведуть масштабний мотофест

У Полтаві проведуть масштабний мотофест

Байкери-організатори очікують близько 5 000 гостей на заході. Триватиме він 4 дні.

На мотофестивалі, що з 28 червня відбуватиметься на березі Ворскли під Полтавою, цього року планують бачити близько 5000 гостей. Про це організатори розказали під час презентації заходу. За словами, одного з них, Максима Черевка, до організації тою чи іншою мірою долучилося до сотні мотоциклістів: грошима, контактами, ідеями. Приготування обійшлися приблизно у мільйон гривень, але насправді лише за них такий великий Moto fest не проведеш, говорять байкери. 

Мотофест триватиме чотирі дні – зранку і до пізньої ночі. Щодня – розважальна програма, спортивні змагання та конкурси. Щовечора – концерти зі щораз іншими хедлайнерами: “Табула Раса”, “Ляпіс-98” та ін. Щоночі – перегляд фільмів на мототематику під відкритим небом. Гості їхатимуть з усієї України та з-за кордону. Житимуть у будиночках або наметовому містечку на березі річки.

Організатори кажуть: чекають на Moto fest не лише байкерів. Для тих, хто не має власного транспорту, організують автобусні трансфери з Полтави. Упевнені: це буде наймасштабніший і найкраще організований подібний захід у Полтаві, адже під час підготовки врахували всі помилки минулих років та побажання відвідувачів.

Стрічка новин