Учасники пілотного проекту «Рука допомоги» захистили свої бізнес-плани

Пілотний проект «Рука допомоги» покликаний допомогти переселенцям та членам малозабезпечених сімей відкрити власний бізнес чи знайти достойне місце роботи. В рамках його реалізації відбулось засідання профільної комісії, на якому учасники проекту захистили свої бізнес-плани. 

Допомогти переселенцям та членам малозабезпечених сімей знайти достойну роботу чи створити власний бізнес – така головна мета пілотного проекту «Рука допомоги». В рамках його реалізації відбулось засідання профільної комісії, на якому учасники проекту захистили свої бізнес-плани.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського регіонального центру зайнятості

- Сьогодні в нас – продовження нашого проекту «Рука допомоги». Тобто, сприяння малозабезпеченим, внутрішньо-переміщеним особам у працевлаштуванні. Зокрема, через започаткування власної справи. На сьогодні подано 15 бізнес-проектів.

Одними із учасників проекту є Євгеній Корнієнко із Зіньківщини. Разом із дружиною Наталією займаються фото та відео зйомкою. Дізнавшись від працівників Центру зайнятості про проект, вирішили скористатися нагодою.

Євгеній Корнієнко, учасник пілотного проекту «Рука допомоги»

- Були в Центрі зайнятості, нам розповіли, що є такий проект «Рука допомоги». Ми подали заявки, зібрали документи, написали бізнес-план, і ось ми тут. Треба оновити обладнання і продовжити розпочату працю.

Ще одним напрямком пілотного проекту є робота із суб’єктами господарювання, які надають робочі місця учасникам проекту, плюс воїнам АТО. Аліна Кулінько представляє деревообробне підприємство. Їхня організація планує розширювати свою діяльність, тому вони в рамках проекту беруть на роботу 2 людей. 

Аліна Кулінько, представник ФОП Євгенія Демченка

- Одного беремо на роботу, у нас буде менеджер із збуту, а інший – менеджер із постачання.

За словами директора Полтавського регіонального центру зайнятості Катерини Клавдієвої, кількість роботодавців, які хочуть надавати робочі місця, збільшилась. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського регіонального центру зайнятості

- Спрацьовує інформаційна кампанія, роботодавці розуміють, що це не мишоловка, і не сир в мишоловці, а це реальна допомога держави у реалізації програми створення робочих місць.

Наразі на Полтавщині завдяки проекту «Рука допомоги», додає Катерина Клавдієва, власний бізнес створили 35 осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію