Американські лікарі назвали Ломаченка надлюдиною

Американські лікарі назвали Ломаченка надлюдиною

Лікарі зі США вражені темпами відновлення українського боксера Василя Ломаченка після операції .Про це заявив промоутер українця Боб Арум, повідомляє BoxingScеne.

За словами глави Top Rank Ломаченко дуже швидко відновлюється після після перенесеної 30 травня операції на плечі та може повернутися на ринг вже в листопаді, а не 8 грудня, як планувалося раніше.

"Лікарі кажуть, що ніколи не бачили такого швидкого відновлення після подібної операції, у них склалося враження, що Ломаченко - надлюдина. Ми не сумніваємося, що він повернеться на ринг у листопаді. Жодного поспіху немає, але Ломаченко любить виходити на ринг, і якщо він повністю відновиться та буде готовий до бою в листопаді, немає причин чекати до грудня. Якщо він буде здоровий, то проведе бій у листопаді, а потім можливо ще один в лютому", - заявив Арум.

Наступний суперник Ломаченка поки не визначений, але є велика ймовірність, що ним стане мексиканець Раймундо Бельтран. Українець 12 травня відібрав титул чемпіона світу WBA у легкій вазі у венесуельця Хорхе Лінареса.

Зараз Василь Ломаченко повернувся до України та підтримує Олександра Усика під час підготовки до бою із росіянином Муратом Гассієвим.

Стрічка новин