Налітай: цей фрукт допоможе вам позбутися зайвої ваги

Нещодавно на прилавках з’явилися такі чудові фрукти, як абрикоси. Багато хто їх любить та регулярно вживає, але мало кому відомо про всі корисні властивості, яких, до слова, надзвичайно багато.

Отже, чому потрібно вживати абрикоси поки сезон.

Вітаміни та мікроелементи

У них містяться вітамін C, вітаміни групи B, провітамін A, тіамін, рибофлавін, нікотинова кислота. З мікроелементів варто виділити кальцій, калій, магній, сірку, залізо, йод кремній, фосфор і цинк.

Нормалізація роботи шлунка

Завдяки високому вмісту пектинових речовин, регулярне споживання цього фрукта сприяє виведенню з організму шлаків і токсинів, активізації метаболізму та забезпечення нормальної роботи шлунка. Вживання абрикосів рекомендується при запорах, кольках, здутті живота та будь-яких інших проблемах шлунково-кишкового тракту.

Засіб для схуднення

Унікальний склад абрикосів сприяє прискоренню обміну речовин, а відповідно, і якнайшвидшому схудненню. Цінні вони й тим, що поєднують яскравий насичений смак з малою калорійністю (41-44 ккал / 100 г), тому ними можна заміняти улюблені нами солодощі без страху набору ваги.

Профілактика захворювань

Науково доведено, що вживання абрикосів запобігає розвитку захворювань серця, шлунка, сечостатевої системи, артритів і навіть раку легенів – завдяки високому вмісту каротину. Щоб отримати добову потребу людини в каротині, достатньо випити склянку натурального абрикосового соку або з’їсти 5-6 свіжих фруктів. Нагадаємо, що каротин дуже корисний для зору.

Підвищення гемоглобіну

Великий вміст заліза та солей калію підвищує гемоглобін. Особливо корисно їх вживати дітям і вагітним жінкам, яким потрібна додаткова доза цінних речовин – для нормального росту та розвитку. Корисні абрикоси й при анемії, адже стимулюють кровотворення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію