До кінця року обхід села Покровська Багачка планують здати в експлуатацію

Наразі вже збудований міст та виконуються роботи із зведення земляного полотна. На об'єкті щодня працює 60 одиниць техніки. Репортаж з Покровської Багачки – далі у випуску.

У Хорольському районі зводиться новий міст. Він – частина обходу села Покровська Багачка на автодорозі М-03 Київ-Харків. 

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Рівно рік тому тут був присутнім Прем'єр-міністр Володимир Борисович. Ми презентували йому початок будівництва цього мосту. Рівно за рік ми збудували цей міст. Ми пишаємося тим, що ми не збавляємо темпів, ми вкладаємося в ті терміни, які ми започаткували собі для робіт.

Роботи на цьому об'єкті виконує турецька компанія «Онур». Фінансування здійснюється за рахунок кредитних коштів Світового Банку. 

Володимир Слюсар, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Обхід Покровської Багачки собою представляє обхід, протяжність якого становить 7,5 км. Уже виконані роботи по зведенню земельного полотна, який проектом передбачався в об'ємі 700 тисяч кубів. На сьогоднішній день уже виконано близько 500 тисяч кубів грунту, влаштовані штучні споруди.

Довжина самого мосту – майже 100 м. Його будує компанія ТОВ МП Мостострой, яка працює на субпідряді в ОНУРу. Окрім мосту, споруджено скотопрогін та тунель для сільськогосподарської техніки. Щодня на будівництві задіяно понад 60 одиниць техніки: вантажівки, грейдери, бульдозери, котки, асфальтоукладальники, навантажувачі та ін. Цей обхід зводиться, в першу чергу, для безпеки учасників дорожнього руху.

Володимир Слюсар, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Обхід Покровської Багачки викликаний тим, що сама траса, яка проходить по селу Покровська Багачка, має дуже малий радіус поворотів, і розширення неможливо провести через те, що малі повороти і плюс дуже щільна забудова.

Закінчити усі будівельні роботи на цьому об'єкті дорожники розраховують до кінця цього року.

Стрічка новин