Відеозвернення до Президента України

Під стінами ОДА пенсіонери в погонах вкотре влаштували мітинг. Останні вимагають перерахунку пенсій та відновлення соціальних гарантій. Допомоги, говорять, вони очікують від Верховного Головнокомандуючого Збройних Сил України Петра Порошенка.

Вони охороняли громадський порядок, боролися зі злочинністю. Говорять: вірою і правдою захищали рубежі Української держави. Проте, під кінець свого життя вони виявились їй непотрібними. Пенсіонери силових відомств Полтавщини вже вкотре зібрались під стінами Полтавської ОДА, аби записати відеозвернення до Президента України Петра Порошенка. 

- Шановний Пане Президенте, вимагаємо від Вас...

Василь Босов капітаном запасу у Полтавському Авіамістечку прослужив 23 роки. Говорить: не перерахувавши пенсії, держава заборгувала йому вже  більше 10 тисяч гривень. 

Василь Босов, пенсіонер-відставник

- Я порахував, в мене по сітці повинно було виходити 6500 тисяч пенсії. В даний момент, з перерахунком, я отримую 2956 гривень.

Наразі пенсіонери налаштовані рішуче. Запевняють: рук не складуть до тих пір, поки їм не перерахують та не виплатять пенсії. 

Іван Кібкало, пенсіонер-відставник 

- Боротися будемо в тому напрямку, що зараз підемо знову в суди разом з виконавчою службою, аби через суди все ж таки заставити Пенсійний фонд виконати. Якщо цього не вийде, значить, ми будемо йти до поліції, щоб порушували кримінальні справи за невиконання рішення суду.

Відеозвернення до Президента пенсіонери у погонах планують відправити упродовж трьох днів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію