9 місяців «тюрми», або ж як пенсіонери борються з непрацюючим ліфтом

В будинку за адресою Велико-Тирнівська, 35/1 у другому під’їзді з вересня минулого року не працює ліфт. В багатоповерхівці переважно проживають люди похилого віку та інваліди, яким складно спуститися самотужки. Як вони виходять із ситуації, та чи зверталися до відповідних служб за допомогою, дізнавалась Ірина Щербак.

- Ось це так кожного дня піднімаємось, відраховуємо сходи.

Анатолій Кроленко проживає в будинку за адресою Велико-Тирнівська, 35/1. Більше 9 місяців в їхньому під’їзді не працює ліфт. У вересні минулого року, розповідає чоловік, комунальники зупинили його роботу задля планового ремонту. Проте, до самого ремонту діло й не дійшло.

Анатолій Кроленко, живе у будинку по вул.Велико-Тирнівській, 35/1

- Зупинили на плановий ремонт, потім вони чогось не прийшли, ці ремонтники, і ліфт розграбували. Вони говорять: ви не доглянули це все, ви повинні зробити те й те. Я кажу: ми повинні платить, а ви повинні давати послуги.

Галина Танчик проживає на 7-у поверсі цього будинку. Через проблеми зі здоров’ям жінці складно ходити. Тому без ліфта, ділиться пані Галина, відчуває себе, як у в’язниці. 

Галина Танчик, живе у будинку по вул.Велико-Тирнівській, 35/1

- Через те, що ліфт не працює, я спуститись не можу, я навіть у лікарню не можу. 10 місяців у в’язниці сиджу, злочинці виходять на прогулянки, я не була ні разу.

А от Борису Імшенецькому, аби сходити в лікарню, чи просто вийти на вулицю, щодня доводиться спускати з 7-го поверху на інвалідному візку свою дружину, в якої ампутовані обидві ноги. 

Борис Імшенецький, живе у будинку по вул.Велико-Тирнівській, 35/1

- Для того, щоб вийти на вулицю, подихати свіжим повітрям, потрібно опуститись на перший поверх, це десь 115 сходинок.

Куди тільки не звертались мешканці за допомогою. Спочатку – в «Ремліфт», там пообіцяли, що в грудні все запрацює. Потім – до заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрія Ляміна.

Анатолій Кроленко, живе у будинку по вул.Велико-Тирнівській, 35/1

- Він бив в себе в груди, що ліфт буде працювати до кінця лютого, цього вже року – нічого. Потім сказали, що немає грошей, щоб їх виділили, необхідно чекати сесію.

На 15 сесії міської ради гроші виділили, ліфт закупили, проте з невідомих причин, розповідають жителі, встановили його в іншому, сусідньому під’їзді. Ми зателефонували Андрію Ляміну, аби він пояснив ситуацію. 

Андрій Лямін, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Ліфт після сесії поставили, але в іншому під’їзді, можете прокоментувати, будь ласка?

- Чому в інший під’їзд? Там планували в 3-у ставити. А в 2-у, за інформацією начальника «Ремліфта», буде до кінця наступного місяця, планують вони встигнути.

- А чому так вийшло: працюючий ліфт замінили на новий, а там, де не працював, у людей.

- Є плановий ремонт, а є неплановий. І якщо плановий ремонт планується спочатку року, то не плановий, самі розумієте, приймається протягом року.

Андрій Лямін, посилаючись на начальника «Ремліфта», повідомив: до кінця наступного місяця ліфт встановлять і в 2-у під'їзді. Чи дотримаються начальники свого слова, перевіримо вже в липні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію