Поліцейські Полтавщини перевірили свою вогневу підготовку

На базі Тренінгового центру відбулися змагання зі спортивної прикладної стрільби. Учасники мали виконати дві вправи: поцілити у мішень з автомата з трьох позицій та пістолета. Якому поліцейському відділу це вдалося зробити краще за всіх – далі.

На полігоні в Щербанях стріляли поліцейські та спецпризначенці. У такий спосіб правоохоронці перевіряли свою вогневу підготовку.

Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини

- З нагоди Дня Конституції ГУ НП в Полтавській області було організовано проведення змагань з прикладної стрільби серед команд відділів поліції ГУ НП Полтавської області та спецпідрозділів. Вказані змагання проводилися у вправі стрільба з автомата Калашникова в трьох позиціях: стоячи, з коліна та лежачи, та вправа з пістолета Макарова на влучність.

Учасники змагалися у командах, по 2 поліцейських у кожній, у двох окремих групах: працівники територіальних підрозділів і спецпризначенці (КОРД, батальйон «Полтава» та батальйон поліції особливого призначення).

Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини

- Взагалі вогнева підготовка, ми вважаємо, – важлива складова функціональної підготовки поліцейського. Їй приділяється велика увага. Проводяться різні змагання на різних рівнях, серед різних відділів, відділень поліції.

За підсумками змагань І місце виборола команда Гадяцького відділу поліції, ІІ-е – у Полтавського відділу і ІІІ-тє – у Лубенського відділу поліції. Кращими серед спецпризначенців були визнані «КОРДівці».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію