23 червня вся країна відзначає День державної служби

Напередодні свята в театрі імені Гоголя привітали і полтавських держпрацівників. На урочистостях відбулась і церемонія нагородження, де подяки та грамоти отримали кращі представники професії.

У своє професійне свято більше 5 тисяч держслужбовців області відзначають 100-річний ювілей своєї професії. Відлік ведеться, розповідає заступник начальника міжрегіонального управління Національної державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тимощук, з часів гетьманату Петра Скоропадського. З цієї нагоди у Полтавському театрі імені Гоголя відбувся урочистий захід-привітання.

Артем Тимощук, заступник начальника міжрегіонального управління Національної державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях 

- Приблизно 500-550 людей запрошених і одинадцять з них будемо нагороджувати безпосередньо на сцені. Безпосередньо у нас чотири – це переможці Всеукраїнського конкурсу «Кращий Державний службовець». Це ті держслужбовці, які зайняли призові місця у другому турі. Вони будуть представляти нашу область в Києві.Також нагороджуємо тих державних службовців, які подавали до нас документи для нагородження.

Вручав нагороди своїм колегам заступник голови обласної державної адміністрації Роман Товстий. 

Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА 

- Ми вітаєм всіх наших державних службовців нашої Незалежної України. Служба доволі тяжка. Вона відбувалась у постійному реформуванні, становленні. І зараз ми бачимо, що вже у людей повертається довіра до державних службовців.

Валентина Мусієнко працює на держслужбі всього три роки. Проте вона – одна з тих, хто цього дня отримав нагороду. Жінка розповідає: державний працівник має бути не тільки гарним фахівцем у своїй справі, а й психологом. 

Валентина Мусієнко, працює на державній службі 

- Кожна людина приходить зі своїми проблемами. Чи це працівник, який з тобою поруч працює, чи людина, яка прийшла за вирішенням якихось своїх питань. Постійно людям, скажемо так, давати надію в те, що ми їм допоможемо вирішити всі їх проблеми.

Нагадуємо, День державної служби в Україні відзначають 23 червня. 

Стрічка новин