На Полтавщині втопилося двоє дітей

Одразу 2 життя забрала вода упродовж минулої доби на Полтавщині. Унаслідок забав поблизу річки у селі Зубівка Миргородського району потонула 6-ти річна дитина

За інформацією, отриманою службою порятунку від свідків події, діти без супроводу дорослих вирушили до води, серед малечі – і дівчинка, яка не була місцевою. Відпочинок у бабусі виявився фатальним, з прогулянки з друзями дитина не повернулася.

Інший нещасний випадок стався у Кременчуці, де 15-річний хлопець у компанії однолітків пірнав у воду. Після одного зі стрибків хлопчик не випірнув. Вже за кілька годин тіло юнака з дна річки Сухий Кагамлик дістали працівник Кременчуцької водолазно-рятувальної станції.

Рятувальники додають: більша частина випадків загибелі дітей на водоймах спричинена батьківським недбальством. Працівники служби з надзвичайних ситуацій України закликають дотримуватися правил безпеки та нагадують, що водойми – це завжди місце підвищеної небезпеки, й додають: це – не перші випадки загибелі людей на водоймі цього року. Так з початку 2018 року, за даними Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій Полтавщини, в Україні на воді загинуло понад 450 осіб, з яких 40-діти.

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС у Полтавській області

- По Полтавській області з початку року на водоймах загинуло 22 людини, із них – 5 дітей. Тільки починаючи з червня місяця загинуло 10 людей, з яких – двоє дітей. Саме ці 2 дитини загинули буквально вчора.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію