За рік – 50 квартирних крадіжок

У Полтаві затримали чоловіків, які підозрюються у проникненні до чужих осель та пограбуваннях. Викрадені гроші вони витрачали на проживання, адже ніде не працювали.

Протягом року двоє чоловіків пробиралися до квартир полтавців та виносили звідти найцінніше.

Ігор Білера, заступник начальника сектору кримінальної поліції відділення поліції №1 міста Полтави

- Під час проведення оперативних заходів працівниками кримінальної поліції були затримані двє мешканців міста Полтави, які підозрюються у вчиненні квартирних крадіжок. Під час проведення обшуків за місцем їх мешкання, а також автомобілів, було вилучено ряд речових доказів, а також знаряддя злочину, які слугували для вчинення квартирних крадіжок.

У такий спосіб затримані «працювали» здебільшого у п'ятиповерхівках.

затриманий

- Десь близько 40-50 квартир у нас було за цей рік. Гроші ті, які ми отримували за квартирні крадіжки, витрачали на проживання. Оскільки я безробітній, у мене сім'я, дитина – в принципі гроші розходилися швидко.

Обом чоловікам наразі оголошено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло). Санкція даної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. Судом відносно чоловіків обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію