Кременчуцький «КрАЗ» поярмаркував у Парижі на «Eurosatory»

Кременчуцький «КрАЗ» поярмаркував у Парижі на «Eurosatory»

ПрАТ «АвтоКрАЗ» у Парижі показав свою продукцію і розповів про можливості українського виробника вантажної техніки на Міжнародній виставці «Eurosatory 2018», що проходила 11-15 червня в Парижі.

Головне світова подія в галузі технологій наземної і протиповітряної оборони – виставка «Eurosatory» – традиційно порадувала масштабом і географією. Відвідувачі мали можливість ознайомитися з передовими зразками найрізноманітніших напрямків військової продукції: від уніформ для поліцейських підрозділів до важкого артилерійського озброєння і ВПС. КрАЗ реалізував плани з проведення намічених зустрічей із партнерами практично всіх регіонів: від Південної Америки до Південно-Східної Азії.

Разом з іншими представниками українського ОПК «АвтоКрАЗ» представляв свою продукцію в експозиції ДК «Укроборонпром». Зокрема, експонували макети спеціальних бронеавтомобілів КрАЗ-Халк, КрАЗ-Фіона, важка евакуаційна машина на базі КрАЗа 8х8 з обладнанням Szczęśniak (Польща).

Щодо бронеавтомобілів Халк і Фіона, добре відомим більшості відвідувачів, детальну інформації надавали делегати «КрАЗу», що працювали на стенді. Вони із задоволенням відповідали на численні запитання відвідувачів, які, у свою чергу, відзначили переваги даних моделей в якості бронетранспортерів для виконання основної місії – забезпеченні доставки екіпажу за заданим маршрутом.

Модель евакуатора була представлена як прототип. Його призначення – проведення робіт із відновлення і евакуації пошкодженої і знерухомленої техніки з навантаженням на евакуаційне пристрій до 10 т у важких польових умовах. Мета показу прототипу на виставці – демонстрація можливостей шасі КрАЗ 8х8 в якості надійної бази під спецнадбудови даного типу і, звичайно, збір міркувань професійних користувачів аналогічної техніки у Збройних силах, зокрема, що є і чого не вистачає для більш ефективного її використання. Увесь напрацьований цінний фідбек, безумовно, буде використаний на дослідному зразку.

Крім зустрічей із діючими та потенційними замовниками, дана виставка була чудовою з точки зору присутності виробників широкої гами автокомпонентів, спеціальних автомобільних систем і пристроїв військової спрямованості. «КрАЗ» провів ряд зустрічей із даної теми, намічені плани удосконалення наявних і створення концептуально нових військових моделей, які дозволять компанії пропонувати замовникам рішення, що йдуть у ногу з часом сьогодні й на перспективу.

Стрічка новин