Середній стаж державної служби – 17 років

Такий досвід роботи мають полтавські держслужбовці, які працюють в різних структурах. У Полтавській ОДА відзначили всіх, хто причетний до цієї галузі, адже цьогоріч відзначають 100-річчя державної служби України. Крім привітань, присутніх познайомили з історичним аспектом еволюції цієї дати.

Цього дня у залі Полтавської ОДА зібралися всі причетні до державної служби. Тут – як новачки, так і ті, хто пів-життя присвятив цій професії. Але не лише роботою живуть держслужбовці, наголосила голова Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ України Ірина Богуш. 

Ірина Богуш, голова Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ України 

- Крім основних обов'язків, які ви виконуєте, разом з тим є творчі люди. Наскільки було приємно, що державний службовець вміє писати, малювати картини такі, що виставляються на конкурси, вміє красиво вишивати.

39 років працює на державній службі директор Департаменту соц.захисту Полтавської ОДА Людмила Корнієнко, а директор Державного архіву у Полтавській області Валентина Гудим майже 30 років обіймає цей пост. Остання підготувала цього дня цілу доповідь, якими були ці 100 років становлення державної служби. 

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА 

- І те, що сьогодні повертається довіра людей до державних установ, до державних чиновників, те, що ми змінюємося на відповідність вимогам суспільства – це теж є запорука успішності розвитку всієї нашої держави.

Державна служба – це захист. Людина, яка йде на державну службу, має єдиний соціальний пакет, і вона захищена державою – наголошують фахівці.

Заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь додає: у Полтавській ОДА працюють справжні професіонали. 

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА

- Хто б що не говорив, в Полтавській ОДА працюють фахові люди. Вони сумлінно виконують обов'язки свої, і мені дуже приємно. Зрозуміло, що є деякі зауваження, є недоліки, адже ідеального у цьому світі не буває.

Під час засідання «круглого столу» також відзначили грамотами за відмінну службу, обговорили розвиток держ.служби на Полтавщині та перспективи на Всеукраїнському рівні.

Стрічка новин