Погодувати оленя, пофотографувати лемура та пограти з аніматорами

Таку можливість отримують відпочивальники семи заміських таборів, які відвідують зоопарк «Бабусин дворик». Можливість провести час у спілкуванні з тваринами та пограти в командні ігри дарує малечі кожної табірної зміни Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Відпочинок у літньому таборі повинен бути не лише оздоровчим, а й веселим. Аби час, проведений у таборі, був змістовним, потурбувався міський голова Олександр Мамай.

Ця малеча приїхала з табору «Орлятко», що у селі Матвіївка Котелевського району. Ходять розглядають тварин у зоопарку та захоплено слухають розповіді. По той бік огорожі – страуси, поні і навіть лемури. Останні викликали найбільше захоплення у малечі.

- Цей лемур отримав назву «кошачий лемур» за свій хвіст. У нього звуки схожі на котяче нявкання. У природі лемури живуть групами. У групі найголовніше – самочка, вона перша вибирає собі їжу і перша може самця вибрати.

Школярі говорять: коли отримали путівку в зоопарк, емоцій було безліч. А після ближчого знайомства з тваринами враження стали ще яскравіші. 

Владислав Аксюк, приїхав до зоопарку 

- Мені дуже сподобалися, наприклад, «єноти-полоскуни», бо вони дуже милі і мені подобається їх окрас шкіри.

Аріна Васильєва, приїхала до зоопарку

- Мені дуже сподобалось те, що тут є страуси, вони дуже смішні, і є рисі, яких я дуже хотіла побачити.

Емоції малечі розділили й помічники вихователя, які їх супроводжують.

Анна Мосієнко, помічник вихователя 

- Діти мого загону були дуже щасливі такому подарунку – відвідати зоопарк «Бабусин двір». Вони дуже щасливі, їм тут дуже подобається.

Після відвідин зоопарку малеча мала змогу пограти з аніматорами у різні ігри. 

- Дякуємо!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію