«Бібліокре@тив-2018» – ярмарка бібліотечних інновацій

Провідні бібліотекарі з різних областей України зустрілись задля популяризації читання для дітей

Як заохотити дитину до читання? Щоб вирішити це питання, вже вдев'яте провідні працівники бібліотек для дітей проводять Міжрегіональний ярмарок бібліотечних інновацій «Бібліокреатив-2018». Цього року професійний форум зустрічає Полтава.

Лариса Митрофанова, директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.П.Мирного

- Ми, бібліотекарі, відшуковуємо нові форми роботи, вносимо якісь інновації і з'їжджаємося щороку для того, щоб обмінятись цими інноваціями один з одним. Проходить він у формі ярмарки, тобто, ми купуємо ідею, умовні торги у нас такі. Відпрацьовуємо рік, потім звітуємо перед нашими колегами, як ми відпрацювали. Відповідно, так і вони.

До участі у ярмарку інновацій долучились генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей та провідні бібліотекарі з різних куточків України. А саме – Херсонської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Донецької, Сумської, Запорізької та Харківської.

Алла Гордієнко, ген.директор Національної бібліотеки для дітей 

- З'їхалось дуже багато бібліотекарів: обласних, районних, центральних бібліотечних систем, і Національна бібліотека України, як куратор, але ми також привезли свої ідеї і хочемо багато ідей купити, аби розповсюджувати цю форму роботи по всій Україні.

Тетяна Сокоренко завітала до Полтави з Миколаєва. Розповідає: головна мета її візиту – перейняти досвід у колег і поділитись своїм.

Тетяна Сокоренко, провідний бібліотекар Миколаївської обл.бібліотеки для дітей ім.В.Лягіна 

- У нас ТОП-10 гарячих новинок, ідей. Ми думаємо, що всі вони продадуться.

Всього на ярмарку бібліотечних інновацій представили 58 ідей. 11 з них запропонувала Полтавська обласна бібліотека для дітей ім.Панаса Мирного.

Стрічка новин