Перший мобільний центр психологічної підтримки нацгвардії діє у зоні ООС

Перший мобільний центр психологічної підтримки нацгвардії діє у зоні ООС

У районі проведення Операції об’єднаних сил розпочав роботу перший мобільний центр психологічної підтримки військової частини 3017 Східного ОТО НГУ.

Мобільний центр психологічної підтримки почав роботу за своїм прямим призначенням – забезпечує проведення заходів психологічного супроводу особового складу угруповання НГУ безпосередньо в зоні проведення операції об’єднаних сил.

«Завдяки такому центру у нас є можливість проводити не лише індивідуальні та групові психологічні консультування особового складу та його вивчення, але й вчасно надавати психологічну підтримку і допомогу, а також проводити заходи відновлення психоемоційного стану військовослужбовців після психофізичного навантаження безпосередньо в місцях несення служби», – розповідає психолог мобільної групи психологічної підтримки угруповання НГУ ОС лейтенант Наталя Кириченко.

Психологи мобільних груп психологічної підтримки угруповання НГУ ОС з використанням мобільного центру проводять практичні заняття, направлені на покращення саморегуляції військовослужбовців, зниження психоемоційного навантаження, покращення морально-комунікативних здібностей, мотиваційно-вольових якостей, формування ціннісно-смислових орієнтацій, профілактику дезадаптивної поведінки військовослужбовців, професійно – психологічної підготовки особового складу до виконання СБЗ в бойових умовах.

«Тому що автобус оснащений найсучаснішим обладнанням він має широкий спектр можливостей для вирішення різних завдань психологічного супроводу виконання СБЗ в зоні проведення операції об’єднаних сил», – коментує старший мобільної групи психологічної підтримки лейтенант Андрій Науменко.

Нагадаймо, що психологи угруповання НГУ ОС розпочали свою роботу з використанням мобільного центру психологічної підтримки з практичного тренінгового заняття з командостворення з учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі КЗ «Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Молодої гвардії», у якому взяли участь близько 120 старшокласників шкіл Луганської області.

Стрічка новин