У Дитячому оздоровчому центрі «Орлятко» розпочався сезон відпочинку

Вже 19 років цим закладом опікується Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби. Відтак, привітати дітей із відкриттям першої зміни завітали представники обласного управління ДФС.

Яскраві футболки, посмішки на обличчях, оплески та дружні обійми – так відкривають першу табірну зміну у Дитячому оздоровчому центрі «Орлятко», що в с. Матвіївка Котелевського району.

Сергій Садовий, начальник ГУ ДФС у Полтавській області

- Я радий вітати вас з відкриттям нового сезону, оздоровчого сезону 2018 року. Дуже приємно, що у нас є такий оздоровчий центр. І на сьогоднішній день він вважається одним із найкращих в Полтавській області.

У міжсезоння дорослі подбали про те, аби цього літа діти відпочивали у комфортних умовах.

Іван Вовнянко, директор ДОЦ «Орлятко» ім.В.Садового

- Для того, щоб підготувати оздоровчий табір до сезону, було витрачено близько 400 тисяч гривень. За ці кошти ми відремонтували та привели до ладу оздоровчий центр.

Вже 19 років цим табором опікується Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби.

Ольга Клочко, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС

- Кожен рік ми оздоровлюємо близько 600 дітей. Цим ми пишаємося, тому що батьки спокійні вдома, діти тут зайняті тим, що їм подобається. Ми тут створюємо таку домашню обстановку для дітей, щоб їм усе підходило.

Такий насичений відпочинок до вподоби дітям.

- Тут весело. Ми ніколи не сидимо не сумуємо. Весь час кудись йдемо, то в комп'ютерний клас, то йдемо в Ігротеку, то на якісь танцювальні чи музичні заняття.

- Тут можна потоваришувати з усіма. Мені дуже подобається тут. 

- Цікаво, є спортивних багато занять, ходимо на баскетбол, футбол, в Ігротеці класно.

Цього року у Дитячому оздоровчому центрі «Орлятко» свої літні канікули проведуть близько 600 хлопчиків та дівчат.

Стрічка новин