Полтавка, яка вербувала в сексуальне рабство, "відмовилася" від в'язниці

Полтавка, яка вербувала в сексуальне рабство, "відмовилася" від в'язниці

У Полтаві на лаві підсудних опинилася місцева жителька, яку звинуватили в торгівлі людьми. Про це виданню Експрес-онлайн стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як випливає з матеріалів справи, підприємлива пані в червні 2016 року познайомилася з жінкою, яка через сімейні обставини перебувала в скрутному матеріальному становищі. Протягом двох місяців наполегливо вербувала її їхати в Туреччину для заняття проституцією. 

Обіцяла, що за обслуговування одного клієнта протягом години платитимуть 60-70 доларів. А якщо йому сподобаються втіхи і бажатиме продовжити ще на годину, то повія отримує вдвічі більший заробіток. Крім того, гарантувала оплату авіаперельоту та проживання. У жінки не було закордонного паспорта. Вербувальниця дала їй тисячу гривень і сприяла пришвидшеному оформленню документа.

Завдяки своєчасному втручанню правоохоронців, полтавка в сексуальне рабство не потрапила. Проти жінки, яка так хотіла туди її відправити, відкрили провадження за частиною 1 статті 149 Кримінального кодексу. За такий злочин, зловмисниці світило від трьох до восьми років позбавлення волі. Щоб не потрапити за ґрати, вона уклала угоду з прокурором про визнання винуватості, а Октябрський районний суд Полтави її затвердив. 

"Призначити узгоджене покарання у виді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на один рік", - зазначається у вердикті Феміди. Тож тепер засуджена повинна періодично з'являтися в орган пробації для реєстрації, повідомляти про зміну місця проживання та роботи. Без дозволу вона не має права виїхати за кордон.

Стрічка новин