Ярмаркуємо: розважальна програма у Великих Сорочинцях

Ярмаркуємо: розважальна програма у Великих Сорочинцях

З 21 по 26 серпня 2018 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району розгорнеться ювілейний двадцятий Національний Сорочинський ярмарок.

Проведення Сорочинського ярмарку 2018 призначено, як зазвичай, на передостанній тиждень серпня, а кульмінація доведеться але останні вихідні місяця. Урочисте відкриття очікується у вівторок, 21 серпня, о 11:00, на Головній сцені. У церемонії традиційно бере участь Національна заслужена капела бандуристів імені Г. І. Майбороди. Гостей вітатимуть гоголівські герої і сам Микола Гоголь.

Історичні садиби гоголівських часів гостинно відчинять свої двері. Десятки народних майстрів будуть проводити в них різноманітні майстер-класи: вишивка, гончарство, лозоплетіння, орігамі, аквагрим, ляльки-мотанки, дідухи, бісероплетіння, вироби з полімерної глини, ковальські вироби, виготовлення вінків, солом'яних капелюхів, свічок і ін. Тут же варитимуть ексклюзивні борщі, варенуху, галушки, ліпити вареники. Все це можна буде спробувати.

На різних сценах будуть проходити народні свята, фестивалі, конкурси, виступи народних колективів.

KAZKA, Mountain Breeze та Вєрка Сердючка розважатимуть гостей Сорочинського ярмарку.  Гурт KAZKA, який став відомим після участі у шоу  «X-фактор» та який називають «Відкриттям року-2017», співатиме 24 серпня о 21.00. 

Полтавський гурт Mountain Breeze, який брав участь у відборі до Євробачення-2018, виступить 25 серпня о 20.00. На «десерт» – виступ Вєрки Сердючки. 

Урочисте закриття Національного Сорочинського ярмарку 2018 відбудеться 26 серпня. Подробиці можна дізнатися на офіційному сайті організаторів.

Стрічка новин