Три спроби, але результатів поки що нема

Так характеризують ремонт підземок у Полтаві представники громадського контролю держзакупівель. Говорять: проблема – у неправильних закупівлях та виборі фірми, яка опікуватиметься ремонтними роботами. У рамках проекту «DOZORRO Десант» команда громадського контролю держзакупівель DOZORRO з Києва приїхала до Полтави, щоб ознайомити містян з реальною картиною.

Збиті дошки замість сходів, якими «балансують» полтавці, та потріскана плитка. Такий вигляд мають східці місцевих підземок. Але чи знають містяни, скільки разів ремонтували їх, суму коштів, яку витратили, та хто за них несе відповідальність.

Іван Лахтіонов, координатор проекту «DOZORRO»

- І вже сьогодні відкриті є кримінальні справи на підрядників, які ремонтували даний перехід, який ми можемо бачити, і цікаво те, що місцева влада не зацікавлена в тому, що дані роботи були виконані.

Роздають листівки та коротко розповідають, як полтавці можуть допомогти у вирішенні ситуації. Вся інформація є і на сайті «DOZORRO», яку можна знайти за спеціальним QR-кодом.

Поліна Колганова, експерт з публічних закупівель ГО «Інститут аналітики та адвокації»

- Тобто всі замовники, всі гроші відображаються в системі «DOZORRO». Кожен може залишити свій відгук на закупівлю.

Полтавці слухають, беруть листівки та ставлять питання представникам команди.

Артем Шабельник, невдоволений станом підземних переходів 

- Акція досить корисна, люди повинні знати, що тут відбувається, гляньте. Тяжко ходити, розумієте. Я тут навчаюся недалеко, тому розумію весь об'єм проблеми.

Представники проекту «DOZORRO Десант» розповідають: у червні 2018 року у Полтавській міській раді назвали нового виконавця ремонтів, якому з міського бюджету виділили майже 11 млн грн. Оновлені переходи полтавці мають отримати до 20 грудня 2018 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію