Полтавці представили регіон на Українському муніципальному форумі в Києві

Полтавці представили регіон на Українському муніципальному форумі в Києві

18 -19 червня у Києві проходить XIV Український муніципальний форум. На нього приїхали представники органів місцевого самоврядування з усієї України, серед них - 19 представників із Полтавщини.

Це  - голови міських, сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад на чолі з виконавчим директором Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України (РВ АМУ) та головою Асоціації міст Полтавщини, миргородським міським головою Сергієм Соломахою. 

Основа мета XIV Українського муніципального форуму – вирішення актуальних проблем та завдань місцевого розвитку. Цей традиційний щорічний захід. Він є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України (АМУ)  щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Захід розпочався учора, 18 червня. Відкрив його Віталій Кличко, голова Асоціації міст України.  Серед перших спікерів – Президент України Петро Порошенко. Під час свого виступу Глава держави зазначив:

"Об’єднаними зусиллями ми за ці чотири роки зробили реальне місцеве самоврядування, муніципальну владу як один із надзвичайно важливих суб’єктів владного права в Україні."

Також Петро Порошенко наголосив, що децентралізація є ефективною частиною антикорупційної стратегії держави. Зміни до податкового, бюджетного законодавства забезпечили основу ефективної фіскальної політики децентралізації. Все це значно посилило матеріально-фінансову спроможність місцевого самоврядування і сприяло суттєвому збільшенню надходжень до загального фонду місцевих бюджетів, підкреслив Президент.

У тематичній секції Демократичне врядування, виступив міський голова Миргорода Сергій Соломаха. 

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко, оголосили проекти-переможці конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Серед них і проект «Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: Ідеї та практики», Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавській області, місто Хорол.

Стрічка новин