Собака Ладушка шукає господаря

Її знайшли у Гришкіному лісі. Через свій стан здоров'я тварина неспроможна прогодувати себе та вижити без людської допомоги. Наразі, говорять зоозахисники, у Полтаві нараховується більше трьох тисяч безпритульних тварин.

Це – Ладушка. Таке ім'я їй дала полтавка Ірина Павлик. Жінка розповідає: щодня вигулює своїх собак у Гришкіному лісі. Саме там її домашні улюбленці і знайшли Ладушку.

Ірина Павлик, полтавка 

- Я одразу думала, що вона з господарем. Стала шукать по лісу, з ким вона, а потім зрозуміла, що вона сама. Вона була з нашийником, тут в неї від блох є на шиї нашийник. Потім я побачила, що вона зовсім сліпа, і просто не змогла залишити її в лісі.

Ірина Павлик додає: на вулиці собака провела не більше двох діб. Ладушка доглянута та залюбки йде до людей. 

Ірина Павлик, полтавка 

- На сьогоднішній день вона вже їсть так, як їй потрібно, вже небагато. Вчора дуже багато пила води, дуже багато їла. А сьогодні – ні, поїла, скільки їй треба, і все, більше нічого не хоче. Дуже хороша собачка, враховуючи те, що вона потрапила в сім'ю, де є багато собак, то поводить себе адекватно.

На даний час, говорять зоозахисники, у місті нараховується більше трьох тисяч семисот безпритульних тварин. У пункті перетримки останніх, зазначає спеціаліст з реєстрації та обліку безпритульних й домашніх тварин Юлія Явір, наразі дуже мало місця. Проте Ладушка через свій стан здоров'я залишатиметься саме там.

Юлія Явір, спеціаліст з реєстрації та обліку безпритульних й домашніх тварин у м.Полтава 

- Зустрічаються такі випадки, коли викидають домашніх тварин, на жаль. Я дуже сподіваюся, що це тварина, яку ми сьогодні спробуємо забрати і прилаштувати, що вона має господаря. Ось просто воно загубилося, бо воно – беззахисне, воно – сліпе.

Якщо ви впізнали цю собаку, зверніться до диспетчерської Полтавського КАТП-1628 за номером 59-70-32, або відділ регулювання чисельності безпритульних тварин за номером 050 465 55 27.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію