Зустріч військових побратимів

Народний депутат України Артем Вітко у Кобеляках поспілкувався з місцевими волонтерами та атовцями. Говорили про життя, війну та проблеми, з якими військові зіштовхуються сьогодні. А це – виділення земель, медичне обслуговування, надання пільг тощо.

Вони вже давно стали однією сім'єю. Їх зблизила війна. У Кобеляках учасники бойових дій на Сході України та волонтери частенько зустрічаються, аби поспілкуватися, обговорити чергову поїздку на Донбас, підтримати один одного. Волонтерський рух у цьому містечку на Полтавщині небайдужі жінки започаткували у 2014 році.

Тетяна Вільхова, волонтер міського штабу м.Кобеляки

- Починали ми з усього. Дуже тяжко тоді було, багато ми тоді купляли одягу: і берці, і форми, і футболки. Навіть купляли ми зимою їм бурки. А ми їздили, хлопці були роздягнуті. Також дуже багато ми купляли їм будматеріалів.

Зараз свої поїздки на Схід волонтери здійснюють не рідше, ніж раз на місяць. Везуть туди те, що просять бійці. Одне з останніх їхніх прохань – бінокль. 

Елвін Коджаєв, учасник АТО

- Перша лінія оборони, у нас там є спостережний пункт, де відстежується ворог. Бінокль дуже необхідний, і тепловізор, і прибори нічного бачення. Це три речі, які необхідні на передовій.

Техніка дороговартісна, самі волонтери не були в змозі її придбати, відтак, звернулися до свого давнього друга, народного депутата України Артема Вітка. Екс-комбат батальйону у цьому проханні не відмовив.

Артем Вітко, народний депутат України

- Коли я проходив військову службу на Донбасі, я пам'ятаю, дуже не вистачало оптичних засобів, кальматорних прицілів, засобів нічного бачення. Тому особисто від себе подарував бінокль хлопцям.

Оптику народний депутат одразу береться перевіряти сам. А після цього – розмови про потреби військових, які ще продовжують свою службу, і проблеми тих, хто вже повернувся додому. Останні в першу чергу скаржаться на зволікання із виділенням їм земель. Проблемними є також медичне й транспортне обслуговування, безкоштовне навчання, інші пільги. Народний депутат України Артем Вітко обіцяв посприяти у їх вирішені, запевнивши, що ще неодноразово завітає до Кобеляк.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію