Полтавська обласна філармонія закрила 75 концертний сезон

Артисти останньої представили гранд-шоу «Україна – Євробачення» 15 років разом! Кожен глядач мав змогу взяти участь у голосуванні за кращого виконавця. 

Яскраві концерти за участю зарубіжних гостей, оригінальний репертуар, повна виконавська віддача і, звичайно, деякі проблеми. Саме цим, розповідає директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик, запам'ятався цей 75-ий концертний сезон. 

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Творча робота, вона повна несподіванок і повна сюрпризних елементів. Були складності, були тяжкі моменти у нашому творчому житті, але ми все переборюємо.

Фінальний акорд минулого сезону. Вже за традицією, в червні камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова та інші артисти філармонії дають заключний концерт.

Богдан Вісич, артист Камерного оркестру ім.Дмитра Ахшарумова 

- Колектив зіграний, всі професіонали. Тому в нас все йде по графіку, і ми справились, і все буде чудово.

Цього року прихильники музики відзначають 15 років з часу, відколи Ураїна вперше взяла участь у «Євробаченні». Повз цієї події музиканти філармонії пройти не змогли. Останній у сезоні виступ присвятили саме цьому. 

Світлана Кравченко, режисер-постановник Полтавської обласної філармонії

- Наші артисти були надзвичайно зацікавлені. Вони захопились цією ідеєю, дуже потужно готувались. Всі сьогодні предстануть, багато хто з них – у новому образі, який ми ще не бачили.

Під час концерту глядачі мали змогу проголосувати за кращого виконавця. Перемогла в цьому змаганні артистка філармонії Юлія Хоменко.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію