Чоловіка, який побив свою 10-річну доньку, притягнуть до кримінальної відповідальності

До того ж правоохоронці спільно зі службою у справах дітей клопотатимуть про позбавлення його батьківських прав. Дівчинка, яка отримала від рідного батька численні синці, забиття та закриту черепно-мозкову травму, зараз проходить курс реабілітації. 

У Великобагачанському районі батько жорстоко побив свою доньку. З таким повідомленням до поліції та служби у справах дітей звернулися сусіди.

Надія Онупко, керівник районної служби у справах дітей

- Ми негайно виїхали з працівниками служби в справах дітей на місце, де це трапилося. Спільно з працівниками поліції, спільно з працівником соціальної служби, який працює в сільській раді села Остап'є, разом проводили усі дослідження, що трапилося.

44-річний чоловік, який сам виховує доньку, будучи напідпитку, підняв руку на дівчинку через... корову.

жертва домашнього насильства

- Побив через те, що я, як пригнала корову, я його не розбудила. А я його будила, казала: «Тато, вставай, тобі корову треба доїти». А він каже: «Іди сама і дої».

Після цієї розмови дівчинці знадобилася медична допомога. Спершу її оглянули місцеві лікарі, потім направили до лікувального закладу в обласному центрі.

Сергій Оніщенко, дитячий нейрохірург

- Ми бачимо жорстоке поводження з дитиною. Черепно-мозкова травма, струс головного мозку, чисельні ссадини, забиття тулуба, кінцівок, особливо – нижніх кінцівок.

Зараз дівчинка проходить курс відновлення у центрі соціально-психологічної реабілітації. 

Ірина Карюк, начальник ювенальної служби поліції області 

- На даний момент для того, щоб дитина пройшла певний необхідний курс реабілітації після події, для того, щоб дитина була під наглядом, вона буде поміщена до притулку, де є психологи, які будуть працювати з нею по певних методиках, щоб вона більш швидше адаптувалася до нормальної життєдіяльності, і де є медичні працівники.

А от її батьком нині займаються правоохоронні органи.

Андрій Жилін, начальник управління Прокуратури Полтавської області

- Органами прокуратури Полтавщини розпочато досудове розслідування за фактом злісного невиконання батьками своїх обов'язків по догляду за дитиною.

Відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 166 Кримінального кодексу України. Окремо розглядатиметься питання про позбавлення його батьківських прав. Аналогічна процедура чекає і на матір дівчинки, яка вже кілька років взагалі не цікавиться її життям.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію