Автомобілісти перекрили дорогу у Полтаві

Водії обурені станом доріг у Полтаві. Вже втретє за тиждень водії перекривають дороги, цього разу рух зупинили на трасі Київ-Харків. Вимоги водіїв – незмінні: провести ремонт чи заміну дорожнього покриття. Служба автомобільних доріг України вже вкотре запевняє, що ця ділянка автошляху їм не підпорядковується, міська ж влада заклики громадськості ігнорує.

Водії автомобів на знак протесту перекрили одну з доріг міжнародного зачення – Київ-Харків. Аби привернути увагу громадськості та, в першу чергу, влади до стану дорожнього покриття – автомобілі стали поперек траси із закликами також долучатися до протесту.

Ігор Метлицький, водій, учасник акції

- Можливо, таким чином нас хтось почує. Тому що зараз ми перекрили не так, як минулого разу «Євросила» робила, ми перекрили дорогу повністю. Тобто, якщо минулого разу можна було обідати, то тепер, може, все ж таки почують нас.

Попри благі наміри активістів, поліція їх не підтримує. За словами правоохоронців, зупинка руху – незаконна, а учасники акції – порушники правопорядку.

Поліція попереджає про евакуацію транспортних засобів

У відповідь автомобілісти обурюються тим, що поліціянти фотографують номери їх автівок. Водії впевнені, що тепер на них чекають неприємні «сюрпризи». Більшість учасників перекриття дороги – автомобілісти, які майже щодня змушені проїзжджати ділянкою дороги М-03.

Дмитро Керащук, водій, учасник акції

- Ми домагаємося того, щоб зробили у Полтаві дороги. Ось траса Київ-Харків, ділянку як робили до 2012 року, так він досі і не зроблений. Це вже, слава Богу, пройшло 6 років. Євро-2012 у нас було ще 6 років назад, це мала бути здана траса Київ-Харків ще хто зна коли.

Серед тих, хто невдоволений станом дороги, – не тільки водії легкових автомобілів. Андрій працює водієм великогабаритного транспорту, сьогодні він залишився на протесті, везучи дорогою будівельні матеріали.

Андрій Бутко, водій великогабаритного транспорту

- Так, приходиться ремонтувати автомобіль, і все так само й інше руйнується.

Невдоволені станом дороги на Полтавщині й водії з інших міст. 

Ігор Петренко, водій (м.Хмельницьк)

- По всій Україні роблять дороги, усюди. Це тільки, напевно, ваша область, Кіровоградська, тобто, зараз Дніпропетровська, там також дороги майже немає. А інші області нормальні. Що Вінницька, що Тернопільська, що Львівська, навіть у Чернівцях, й то дорогу зробили добре.

Активісти вже не вперше блокують ділянку вулиць Київського та Харківського шосе, суміжну з автомобільною дорогою міжнародного значення М-03. Служба автомобільних доріг України вкотре підтвердила, що ділянка міжнародної автомобільної дороги, що проходить через Полтаву, не знаходиться на їх балансі, а отже, ремонтувати її належить коштом міського бюджету.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію