Лісівники Гадяча закликають не смітити в лісі

Лісівники Гадяча закликають не смітити в лісі

Для того, щоб знищити ліс, не обов’язково його вирубати – можна його просто засмітити. І з кожним днем громадяни власноруч знищують гектари лісів, а з ними й чисте повітря, яким самі ж і дихають. 

Засмічення лісів відходами тягне за собою накладання штрафів. Проте сплачується їх на жаль дуже мало, бо для правомірногостягнення, необхідно на місці скоєння адміністративного правопорушення скласти протокол на особу, що його здійснила. Простіше кажучи треба спіймати на гарячому. А це вдається дуже рідко.

То що ж залишається робити, якщо штрафами людей не злякаєш? Якими словами достукатись до їх свідомості, аби припинити те безладдя, що вони коять?

"Шановні мешканці міста й району, ДП «Гадяцький лісгосп» вже в котре звертається до вас з проханням бути свідомими громадянами. Не нашкодьте самі собі, залишайтеся людяними. З кожним днем все сильніше й сильніше пригріває сонце і зовсім скоро сморід від сміття пересилить пахощі хвойних дерев, терпкого після дощу молодого листя тополь, березових сережок, квітучих трав – всього того, чим весною та влітку наповнене лісове повітря. Невже в таких пахощах ви б хотіли провести свій вихідний день", - наголошують лісівники.

Стрічка новин