Полтавщину відвідав народний депутат України Віталій Купрій

Обранець зустрівся з жителями міста і району та дізнався про проблеми, які їх турбують. Як проходила зустріч з нардепом, бачила Ірина Щербак.

На Полтавщину завітав народний депутат України від партії «УКРОП» Віталій Купрій. Мета візиту - поспілкуватися з полтавцями та дізнатися про наболілі проблеми. Спершу народний обранець відвідав обласну клінічну інфекційну лікарню. Заклад, за словами працівників, давно потребує капітального ремонту. Зокрема, фасад головного корпусу необхідно реставрувати, а в дитячому стаціонарі створити сучасні умови для маленьких пацієнтів.

Наталія Свириденко, головний лікар Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні 

- Ви бачите, в якому, просто фасад, стані знаходиться, тут чисто косметичні ремонти були зовнішні. Це те, що ми маємо, але ми хотіли б продовжувати працювати і хотіли б не дати, цьому приміщенню перетворитися в руїни.

На власні очі побачивши стан дитячих палат та самої будівлі, Віталій Купрій запевнив медиків: він, як народний депутат, допоможе знайти кошти, для проведення ремонтних робіт.

Віталій Купрій, народний депутат України 

- В цій ситуації народний депутат має допомогти знайти кошти. Я буду звертатися до обласної ради, до голови обласної державної адміністрації. Також підніму питання на рівні Кабміну для того, щоб, якщо є можливість, допомогти субвенцією. Це одне із перших реагувань, а далі будемо дивитися, як розвиваються події.

Після інфекційної лікарні обранець зустрівся з мешканцями міста, остання проходила в 2 етапи. Спочатку депутат розповів про свою діяльність та описав політичну ситуацію, яка склалась в державі. Потім присутні перейшли до формату: запитання - відповідь. 

Віталій Купрій, народний депутат України 

- Однозначно хотів почути Вас, щоб ви задали те що вас турбує. І я взяв, як накази виборців, що робити, аби захистити ваші права, якщо вони порушені.

Серед проблем, про які розповіли полтавці, - незаконні дії «Полтавагазу», відсутність якісних умов для розвитку масового футболу та питання збереження культурної спадщини міста. Окрім цього, на зустріч прийшли працівники «Полтавського комбінату хлібопродуктів». Вони розповіли про загадкове зникнення керівника підприємства разом з сировиною на суму близько 40 мільйонів гривень.

Олег Старих, представник ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів»

- Слідчі діє не проводяться на даний час не оголошені підозри, керівник не оголошений в розшук.

Віталій Купрій, народний депутат України 

- Я відреагую, депутатське звернення Гройсману і щодо активізації розслідування і оголошення підозри і стягнення заборгованості. Реакція - буде.

Поговоривши з містянами, Віталій Куплій вирушив на зустріч з громадами в районах. Зокрема, народний депутат відвідав село Савинці, що на Миргородщині. Там місцеві скаржилися на сусідство з нафтогазовидобувною компанією, яка планує розпочати діяльність поблизу населеного пункту.

Тетяна Ситник, жителька села Савинці (Миргородський район)

- Нафтова компанія «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» розпочали бурову діяльність на території нашої сільської ради, для того, щоб поставити тут свердловину і добувати газ. Громадських слухань не проводили, думку людей не врахували.

Почувши думку людей та розібравшись в ситуації, народний депутат озвучив плани щодо можливого вирішення проблеми.  

Віталій Купрій, народний депутат України 

- Я буду звертатися до правоохоронних органів, відкривати кримінальні провадження. Проте, якщо і правоохоронці не будуть працювати, ми думаємо вдаватися до акцій протесту. Також я буду запрошувати у Верховну Раду представників села, щоб вони озвучили депутатам і щоб ця інформація вийшла на такий всеукраїнський загал.

В рамках візиту народний депутат зустрівся з жителями інших міст Полтавщини, таких, як Миргород та Лубни.

Стрічка новин