Новий дах, труби, а, можливо, ще й ремонт під'їздів

Програма депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського «Місто без околиць» триває. Під приціл потрапили два будинки, що у селищі Лісок, за адресами Деповська, 2 та 4. Минуло три тижні – і у підвалах з'явилися нові труби.

Це - мешканці будинків, які проживають у селищі Лісок за адресами Деповська 2 та 4. За останні кілька тижнів у їх будинках проводять великі ремонтні роботи. 

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради 

- Ремонтні роботи почалися 15 травня і на сьогодні ремонтні роботи вже закінчуються. Справа в тому, що протягом тривалого часу житлові будинки за адресами Деповська 2 і Деповська 4 не ремонтувалися інженерні мережі, що знаходяться у підвалі.

Ініціював такі оновлення депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, адже певен: дбати потрібно про всіх, незалежно від їхнього місця проживання.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ми маємо ремонтувати і в центрі міста та наших мікрорайонах. Але ми маємо дбати і про околиці. І саме тому ми активно впроваджуємо програму ремонту будинків. Вчергове хочу сказати, що влада не має права згадувати про ОСББ до тих пір, поки капітально не будуть відремонтовані будинки.

Підрядники переконані: ремонт тут був вкрай необхідним. 

Владислав Дем`янець, підрядник

- Кожна зима могла бути останньою. Це стосується окремих ділянок. Каналізація тут майже по всьому будинку була стара: чавунні труби, які майже не підходили для експлуатації.

Тепер у підвальному приміщенні чисто, а труби надійні - розповідають працівники. 

Владислав Дем`янець, підрядник

- Труби турецького виробництва, крани різні, але тільки латунні, тільки PN 40, вони витримують атмосферний тиск до 40 атмосфер. Тобто 3 атмосфери, які будуть в будинковій системі, вони витримають.

Депутат Андрій Матковський додає: головне те, що люди задоволені оновленнями у власних будинках. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- В минулому році ми зробили дахи - це було першочергово. Цьогоріч, завдяки тому, що було виділено кошти, ми контролюємо виконання робіт. До речі, дуже приємно почути, що люди задоволені роботою підрядників, то ремонтуються підвали. Наступний крок це під`їзди з заміною вікон і там, де потрібно, - дверей. Потім має навести лад з асфальтним покриттям.

Кошти на все це, будуть виділятися з місцевого бюджету, додає депутат.

Стрічка новин