У третю неділю червня вся країна відзначала День медичного працівника

Напередодні свята полтавських медиків привітав і міський голова. Під час урочистої частини він відзначив кращих працівників подяками, нагрудними знаками та грошовими сертифікатами на проведення капітальних ремонтів в лікарнях.

Кожного дня вони лікують, рятують життя та допомагають з’явитися на світ. У Палаці дозвілля «Листопад» своє професійне свято відзначають медичні працівники. 

- Лікарі, медичні сестри і багато-багато людей, які роблять все для того, щоб галузь охорони здоров’я працювала

Наталія Гудкова – завідуюча амбулаторією сімейної медицини №1. Жінка більше 9-и років присвятила себе медичній сфері. Розповідає: про професію лікаря мріяла з дитинства. 

Наталія Гудкова, завідуюча амбулаторією сімейної медицини №1 КП Центр ПМСД №3

- Мені моя професія подобалась ще з дитинства, протягом всього мого життя. Це була мрія, і на сьогоднішній день я зовсім не шкодую про свій вибір.

Лікар – це покликання, вважає онколог Артем Айкян. Він теж ще зі шкільних років знав – стане хірургом. От тільки спочатку бачив себе в кардіохірургії, а згодом зрозумів, що хоче допомагати онкохворим людям.  

Артем Айкян, заступник головного лікаря Полтавського обласного онкодиспансеру

- Професія дуже складана і актуальна, ви самі чудово розумієте, що останнім часом онкологія стоїть на перших місцях і по захворюваності, і по смертності. На даний час ми розвиваємось, в нас відкриваються нові відділення, покращуються ті, що в нас є, так що в ногу з часом ми розвиваємось.

Привітав всіх медичних працівників міський голова Олександр Мамай. Він зазначив: в місті діє 12 лікувально-профілактичних закладів, серед них – лікарні, поліклініки, центри первинної медико-санітарної допомоги. Розвиток та підтримка галузі – пріоритет для міської влади.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Намагаємося робити все можливе й неможливе. І, користуючись нагодою, я хочу побажати всім без виключення медичним працівникам такого самого здоров’я. Хочу побажати натхнення і хочу сказати, що міська влада завжди буде турбуватись за медичного працівника. Чому? Тому що здорова нація – це багата нація.

Мер Полтави вручив грамоти та подяки працівникам охорони здоров’я, п’ять представників галузі отримали премії міського голови. Також головним лікарям медзакладів вручили сертифікати на придбання сучасного обладнання та проведення ремонтних робіт на загальну суму понад 70 мільйонів гривень.

В’ячеслав Томенко, головний лікар 5-ї МКЛ

- Ми отримали 1,5 мільйона гривень на проведення ремонту неврологічного відділення і 200 тисяч – на придбання нових ліжок, меблів медичних для покращення перебування хворих в лікарні. Це дуже актуальне питання, адже останній ремонт в неврологічному відділенні проводився 17 років тому.

Окрім цього, 5 медпрацівників з нагоди свята отримали сертифікати на квартиру. Серед них – і медична сестра дитячої міської клінічної лікарні Олена Михайленко.

Олена Михайленко, медична сестра Дитячої міської клінічної лікарні 

- Це була така довгоочікувана подія для нашої родини. Емоції переповнюють через край. Хотілось від імені моєї родини звернутися до Олександра Федоровича, щиро подякувати йому за те, що він робить для медиків, для розвитку медицини.

З нагоди Дня медичного працівника в рамках програми соціального захисту «Турбота» усі працівники медичної галузі як міського, так і обласного підпорядкування отримали матеріальну допомогу в розмірі 700 гривень кожний. Після урочистої частини медиків розважав гурт «Діти Фрістайлу».

Стрічка новин