Раз на 5 років у Художньому салоні проводять виставку «Рибацьке щастя»

Картини для експозиції готувало одразу 35 художників. Серед них – і відомі далеко за межами області. Картини – різні за стилем, жанром та навіть технікою виконання, проте, об'єднані темою рибалки.

Незвичайні інсталяції, зображення з рибою та річки – основна ідея оригінальної, проте традиційної виставки. Спілка художників Полтавської області раз на 5 років у стінах Художнього салону демонструє картини на тему справжнього літнього щастя – щастя рибалок. 

Людмила Солодкова, директор Художнього салону

- Сьогодні у нас беруть участь 35 художників, всього представлено на виставці 77 робіт. Але є майстри, які також приймають участь, і вони представили керамічні вироби, текстильні на нашу виставку.

Більшість художників писали свої картини не спеціально до виставки, вони з'явилися раніше. Серед таких, написаних набагато раніше, – і «Русалоньки» Лариси Лукаш. Свої картини вона писала до експозиції «Теплі води», останню організовували у Києві.

Лариса Лукаш, учасниця виставки

- В мене тут всього одна робота, але тема риби мене завжди приваблювала. Перед цим у мене була виставка у Києві, вона називалася «Тепла вода». І ось ця одна робота, вона якраз із цієї серії, але там уже цих робіт мало.

Окрім русалок, на картинах – чимало пейзажів з рибними місцями – ставками чи річками, а також з океанічними пейзажами чи вигаданими рибами. Кожен художник унікальний, а роботи були написані упродовж останніх 5-ти років.

Стрічка новин