В технічному університеті – подвійні дипломи

Першу в країні Українсько-Британську програму «подвійного» диплому відкрили в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Відтепер студенти вишу зможуть отримати 2 дипломи - український та європейський.

У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відкрили програму «подвійного» диплому з Бізнес-школою Університету Гринвічу. Угоду про спільну підготовку бакалаврів підписали під час візиту до Лондона офіційної делегації технічного університету на чолі з ректором Володимиром Онищенком. Тож тепер студенти вишу зможуть отримати дипломи двох провідних вузів України та Великобританії.  

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка 

- Після багаторічної підготовчої роботи ми підписали першу Українсько-Британську програму спільної підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. Ця програма відкриває цікаві перспективи для студентів, які, навчаючись в нашому університеті, матимуть можливість рік навчатись в Британії і отримати дипломи як Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, так і Бізнес-школи Університету Гринвічу.

Програма «подвійного» диплому діє для студентів навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ за трьома спеціальностям Університету Гринвічу: «Економіка та банківська справа», «Бізнес-дослідження», «Фінанси та інвестиційний банкінг». Навчання проходетиме наступним чином: 3 роки студент отримує фахову освіту в ПолтНТУ, на четвертий рік їде на навчання до Університету Гринвічу. В результаті отримує 2 дипломи - Український та Британський. 

Світлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Надзвичайно важливим є те, що Університет Гринвічу, провівши акредитацію, визнав наші освітні програми нашого університету. І, спираючись на нашу освітню програму, буде продовжувати навчання наших студентів і видавати диплом університету Великобританії.

Студенти технічного університету зраділи такій новині, говорять: це розкриває перед ними ще більші можливості, зокрема, у вивченні однієї з провідних мов світу. 

Неля Бечкова, студентка ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Це великий крок вперед, дійсно, до європейської освіти, до продвинутої освіти. Проводилась оцінка нашої програми за якою ми навчаємось, то студенти бачили і відкриття центру і як вводиться проект англійська для університетів. 

В умовах підписаного договору, передбачено й стажування викладачів ПолтНТУ в Університеті Гринвічу. Окрім програми «подвійних» дипломів, технічний університет реалізував низку інших спільних проектів з освітянами Британії.

Світлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Проведені разом з Університетом Гринвічу за підтримки і Британської ради в Україні. Це і був спільно реалізований проект «Лідерство в університетах», це і англійська в університетах, це і відкритий «Українсько-Британський центр» в нашому університеті. Тому багато років університет тісно співпрацював, і сьогодні ми маємо такий великий результат.

Одним із пріоритетних завдань для всі вишів країни Міністерство освіти і науки поставило інтеграцію в європейський освітній простір, додав ректор Володимир Онищенко. Тому наразі ПолтНТУ можна визнати лідером з виконання цього завдання.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Надзвичайно важливим є питання імплементації Закону України «Про вищу освіту». Зокрема, розділ 8, в якому йдеться про те, що необхідно здійснювати інтеграцію української освіти в європейський освітній і науковий простір.

Щоб стати учасником програми необхідно бути студентом ПолтНТУ. Отримати більш детальну інформацію щодо участі в проекті «подвійного» диплому можна, звернувшись до Міжнародного відділу університету, або ж набравши номер, який ви бачите на екрані.

Стрічка новин