Більше 200 тисяч гривень

Волонтери Полтавщини Всеукраїнської благодійної акції «Від серця до серця» в цьому році зібрали більше 200 тисяч гривень. Про це повідомили на прес-конференції у Полтавській обласній дитячій лікарні. Тематика цьогорічної акції – діти з вадами слуху. На зібрані фондом кошти буде закуплено нове обладнання для лікування та діагностики.

Волонтери Полтавщини Благодійного Фонду «Серце до серця» увійшли до списку лідерів зі збору коштів та посіли шосте місце у Всеукраїнському рейтингу областей, випередивши такі області, як Львівська, Київська, Одеська та Запорізька. Про це під час прес-конференції повідомила регіональний представник Фонду «Серце до серця» у Полтавській області Наталія Удовіченко.

Наталія Удовіченко, регіональний представник БФ «Серце до серця» у Полтавській області 

- Ми тут зібралися для того, щоб поділитись радісною звісткою – в цьому році збір коштів становить 226 тисяч гривень.

Для збору коштів упродовж року пройшов ряд міських заходів: міський забіг, музичний фестиваль, благодійний бал, велопробіг, «Кава з персоною» тощо. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- В цьому році мені імпонувало те, що ви зробили ще й акцент на тому, щоб в рамках цієї акції популяризувати також і біг, велосипедний рух.

Цього року тематика акції – діти з вадами слуху. Тому, говорить Наталія Удовіченко, на зібрані Фондом кошти буде закуплено обладнання для лікування та діагностики саме вад слуху. 

Олександр Коцюба, завідуючий сурдологічним кабінетом ПОДКЛ м.Полтави 

- На даний період потреба в кращому обладнанні для діагностики слуху – є необхідність. Це життя, розумієте? Тому Ваша акція «Від серця до серця» дуже вчасно.

Медичне обладнання передадуть в лікарні Полтави в лютому наступного року. 

Стрічка новин