«20 років для Полтавщини – покоління Республіки!»

Ювілейна полтавська «Студентська республіка» розпочнеться 28 червня. З цього приводу в Інституті розвитку міста пройшла її презентація. Головна цьогорічна тема: «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?».

Близько 300 студентів з усіх вишів області цього року візьмуть участь в двадцятій ювілейній Студентській республіці. Під час презентації останньої організатори повідомили: головне її завдання – праця над майбутнім міста та регіону. Тему обрали відповідну – «Як досягти прогресу та миру на Полтавщині?». 

Олег Слизько, лідер республіканців Полтавщини

- Студреспубліка – це найбільший і найширший проект, саме громадянський, який не робе там влада. А робе саме громадськість за сприяння влади цього року і обласної, і міської. Цього року ми запросили не тільки студентську молодь, а й найрезультативніших випускників за всі 20 років.

Літні республіканці зможуть взяти участь у більше ніж 40 заходах Студреспубліки. А саме: у проектах смислового, інтелектуального, спортивного, творчого та дозвіллєвого характеру. Проте головна подія – вибори студентського мера та депутатів магістрату Студреспубліки.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради 

- Безпосередньо переможці, які отримають перемогу, будуть делеговані від Полтавської області на Всеукраїнський етап, навіть міжнародний, де будуть відбуватись наступні вибори, фінальні.

Марина Негода брала участь у Студентській республіці вже двічі. Розповідає: цей захід – така собі платформа успіху, яка дає можливість інтелектуального та творчого розвитку.

Марина Негода, голова Студентської ради ПУЕТ

- Ти потряпляєш в коло таких самих людей. Таких креативних, творчих, яскравих, талановитих, інтелектуально підкованих людей. І ти дійсно розумієш, що це круто, тому що тебе оточує молодь, яка буде будувати нову країну, нову Незалежну Державу. Вона дійсно, є така молодь.

В цьому році двадцята Студентська республіка пройде в селі Сем'янівка Полтавського району з 28 червня по 1 липня.

Стрічка новин