У Диканьці планують посадити нові ліси

У Диканьці планують посадити нові ліси

Під головуванням Мухи С.В. та за участю голови Диканської РДА  Шкарбаня В.Г., провели спільне засідання постійних комісій районної ради.

Крім інших, також на засіданні обговорили питання «Про хід виконання районної цільової Програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Диканського району» на період 2017-2025 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 16 березня 2017 року». Доповідав по даному питанню депутат районної ради, директор державного підприємства «Диканське досвідне лісомисливське господарство» Нетудихата В.П.

Заліснення Диканського району становить близько 8,6 % площі району. Приріст деревини в наших лісах на рік складає приблизно 44 тис. м3. У 2018 році планується закладення нових лісів на площі 5,1 га. З 2017 року ДП «Диканське ДЛМГ» перейшло на самофінансування. 

Упроцесі обговорення, депутати внесли пропозиції, які додали до проекту висновків і рекомендацій: Головін Г.А. запропонував вивчити питання створення підрозділу в структурі ДП «Диканське ДЛМГ», який би виробляв брикети для твердопаливних котлів, що в свою чергу може здешевити опалення об’єктів соціальної інфраструктури району: лікарень, шкіл, дитячих садків, а Нетудихата В.П. додав рекомендувати дирекції РЛП «Диканський» сприяти отриманню дозволів на санітарні заходи в лісах, які знаходяться в межах природо-заповідного фонду ландшафтного парку.

Стрічка новин