На Херсонщині стартував Фестиваль туристичної журналістики України

На Херсонщині стартував Фестиваль туристичної журналістики України

До 16 червня на Херсонщині триватиме  ХIІІ Фестиваль туристичної журналістики України. Як повідомляє Укрінформ, на ньому презентуватимуть цікаві для мандрівників об’єкти регіону.

Захід організовують вже всьоме. Як зазначають організатори, акцент під час проведення цього разу робиться не на презентації Херсонщини як приморської курортної області, про що вже давно знають всі в Україні, а на показ регіону, в якому також можна побачити багато цікавого.

“У фестивалі беруть участь 30 осіб. Його учасники відвідають найпривабливіші туристичні об’єкти Херсонщини. Зокрема, біосферний заповідник “Асканія-Нова”, Лемурійське озеро, Арабатську стрілку, комплекс рибалки та відпочинку “Дельта Дніпра”, сімейну виноробню ТМ “Курінь” й інші туристичні локації області”, – розповіла представник управління туризму і курортів Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА Катерина Дерев’янко.

За словами Катерини Дерев'янко, у ХІІІ Фестивалі туристичної журналістики України беруть участь лише представники ЗМІ з Києва, і цим він відрізняється від попередніх.

Стрічка новин