Про політику, війну та гроші...

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко з робочим візитом завітав до Полтави. Під час прес-конференції говорив про важливі реформи, серед яких – суд, енергетика та влада. На кожне питання – власна позиція очільника.

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що Україна повинна експортувати не зерно, а готову продукцію. Таким чином, економіка країни покращиться і збільшиться кількість робочих місць. Адже на сьогодні, зазначив очільник партії, поширене явище трудової міграції. 

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція» 

- Тільки піднявся хтось на рівень бакалавра – відразу поїхав. Їдуть розумніші, освідченіші, здоровіші, сміливіші та ті, хто має підприємницький талант. А хто тоді залишається? Як тоді піднімати країну? Тут знову таки потрібні бути стимули. Заборона не спрацює. 

Очільник партії зазначив: варто сприяти створенню нових робочих місць та інвестиційного клімату. Таким чином податки потрібно знизити, а для трьох категорій посадовців – слідчих, прокурорів та суддів – увести жорстку відповідальність за порушення закону. Не залишаться поза увагою і депутати. 

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція» 

- Тому в плані наших дій після перемоги – пакет, пов'язаний з відповідальністю депутатів, причому, всіх рівнів. І зняття недоторканності, і притягнення до відповідальності, і позбавлення депутатського мандату.

Анатолій Гриценко вважає, що країні не нові вибори потрібні, а сильна та ефективна влада.

Висловив свою думку і щодо військового конфлікту. Чоловік певен: російська агресія – це складне явище, яке швидко вирішити не вдасться. 

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція» 

- Війна – це не зіткнення армій, війна – це зіткнення і економік, і культур, і інформаційних середовищ, і багато-багато чого іншого. В наших інтересах, щоб війни не було, щоб був мир і ми жили спокійно. Щоб мами знали, що їх діти не будуть в окопі та не отримають потім оцинковану труну.

І при цьому головне – досягти довготривалого миру з найменшою кількістю втрат.

На думку Анатолія Гриценка, варто найбільше уваги приділяти 3 реформам: енергетичній, військовій та судовій. Адже остання – це завершальний етап у формуванні системної антикорупційної інфраструктури, яка не залежатиме ні від прізвищ, ні від президентів, прем’єрів чи депутатів, а буде працювати ефективно.

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція» 

- Щоб для всіх наступних президентів так само було ясно, що вони прийшли туди не на вічно. І якщо вчинив лихе, то будеш відповідати. І тоді в цьому пакеті депутати проголосують, коли повірять в щирість намірів, і за те, що Президента можна відсторонити і позбавити їх недоторканності.

Очільник партії заявив, що впевнений у своїх силах і готовий боротися. Адже «Громадянська позиція» має амбіції і сили для участі не лише в президентських та парламентських виборах, а й готова брати участь у місцевих виборах в усіх регіонах.

Стрічка новин