А у якості автора – всі охочі

Книга «Шляхами неоголошеної війни» не має основного автора, адже складається з дописів та матеріалів, які публікувалися у Глобинській районній газеті «Зоря Придніпров'я». Наклад книги – 230 екземплярів, а видана коштом видавництва.

Поезія та ціла низка ілюстрацій. Такий вигляд має збірка «Шляхами неоголошеної війни». Видання присвячене участі жителів Глобинського району в подіях на Сході України. У книзі зібрані публікації районної газети «Зоря Придніпров’я», спогади учасників АТО та поетичні твори літераторів Глобинського краю.

Ідея створення книги належить редактору газети Вікторії Сусід. 

Вікторія Сусід, директор ПП «Редакція газети «Зоря Придніпров'я» 

- Ця ідея мені прийшла і, скажімо так, я її втілила в життя, самостійно зібравши це все, зробивши дизайн, зробивши верстку, тобто, повністю цю роботу виконала. Мені хотілося зробити свій особистий внесок у цю справу, я зробила те, що могла.

Книга складається з 5 розділів та має матеріали різного спрямування: фоторепортажі, розповіді про захисників та тих, хто поліг в бою. А ще видання містить цілу низку публікацій про волонтерську діяльність. 

Вікторія Сусід, директор ПП «Редакція газети «Зоря Придніпров'я» 

- Але пізніше я подумала: мабуть, добре, оскільки в нас волонтерство дуже розвинене, то добре б, щоб книга складалася з розділів, і в цю книгу увійшли всі публікації, що стосуються подій на Майдані і війни на Сході.

Наклад невеликий – 230 екземплярів, розповідає редактор Вікторія Сусід, але в планах – продовжити роботу над новою книгою.

Книгу «Шляхами неоголошеної війни» видали коштом газети «Зоря Придніпров'я».

Стрічка новин