7 порад, як відіпрати траву з одягу

7 порад, як відіпрати траву з одягу

У літній час найчастіше на одязі з’являються плями від трави. Особливо гостро проблема постає для дитячих речей. Збираючи букет кульбаб для мами або ганяючи м’яча по галявині, малюки практично завжди повертаються додому з зеленими слідами. Але і дорослі, які б уважні вони не були, можуть забруднитися. Тому, любителям проводити час на природі просто необхідно знати, як відіпрати траву з одягу.

Плями трави вважаються одними з самих складних, а тому просте прання не завжди допомагає з ними впоратися. Щоб улюблені речі завжди мали презентабельний вигляд, запам’ятайте сім порад.

Вчасно виявляйте проблему. Щоразу, повертаючись з вулиці, уважно оглядайте свій одяг на предмет плям. Особливо це стосується дитячих речей.

Не нашкодьте ще більше. Перед тим, як видалити плями від трави з кольорового одягу, нанесіть трохи вибраного засобу на шов з виворітного боку. Якщо тканина втратила колір, значить, потрібно шукати більш щадні методи боротьби з забрудненнями.

Не замочуйте та не тріть. Ці маніпуляції з забрудненим одягом лише сприяють тому, щоб пігмент сильніше закріпився в волокнах.

Наберіться терпіння. Якщо на вашому одязі є стара пляма від трави, вам доведеться витримати миючий засіб, як мінімум, чотири години. В особливо складних випадках виведення плями може затягнутися до восьми годин.

Якщо у вас немає часу. Виявивши трав’яну пляму, ви повинні негайно приступити до її виведення. Але якщо у вас на даний момент немає часу, потріть забруднене місце зрізом сирої картоплі. Це не дозволить плямі в’їстися в тканину.

Позбавтеся від пилку. Разом з трав’яним соком на тканину може потрапити квітковий пилок, який значно ускладнює процес прання. Щоб видалити його, приклейте до тканини скотч і акуратно зніміть його. Повторіть процедуру кілька разів.

Не ризикуйте. Якщо ви забруднили одяг із замші, шифону або інших делікатних матеріалів, не намагайтеся вивести пляму самостійно. Краще віддати річ в хімчистку.

Якщо у вас ніяк не виходить вивести плями від зелені повністю, розвісьте попрану річ сушитися на вулиці. На неї повинні потрапляти прямі сонячні промені. Залишки пігменту повинні вигоріти, а пляма стане практично непомітною.

Літня соковита зелень приносить нам чимало радості і стільки ж проблем. Насолоджуючись відпочинком на природі, ви можете не помітити, як на улюбленому одязі з’явилися жовто-зелені плями. Щоб не переживати про те, як відіпрати плями від трави на одязі, візьміть на озброєння ще дві поради. По-перше, з настанням літа обзаведіться флаконом якісного плямовивідника. А по-друге, заведіть для вуличних прогулянок і пікніків окремий комплект одягу, який «не шкода» бруднити.

Стрічка новин